Nowe funkcje IceWarp Mail Server w wersji 12.1.1

teamchat

Najważniejszą z nowości wprowadzonych w wersji 12.1.1 IceWarp Server jest integracja funkcji e-mail i TeamChat. Od teraz użytkownicy mogą dzielić się wersjami roboczymi i wiadomościami przychodzącymi w ramach czatu, a nawet wspólnie z kolegami redagować nowe szkice maili. Co więcej, kiedy dana wiadomość jest już gotowa można ją przesyłać z i na TeamChat.

Kolejną nową funkcjonalnością serwera IceWarp jest uwierzytelnianie dwuetapowe – logowanie do systemu odbywa się za pomocą hasła oraz kodu pochodzącego z wiadomości SMS lub aplikacji IceWarp Authenticator App, co znacznie minimalizuje ryzyko niechcianego dostępu do konta pocztowego, zwiększając jego bezpieczeństwo.

Dzięki wersji 12.1.1 użytkownicy mogą w łatwy sposób zaplanować spotkania wewnątrz i poza firmą. Innowacyjny kalendarz IceWarp znajdzie dogodny przedział czasowy dla wszystkich zaproszonych na dane spotkanie osób – oszczędność czasu gwarantowana.

Nowością jest także opóźniona wysyłka wiadomości – od teraz użytkownik ma dodatkowe 5 sekund zanim e-mail zostanie wysłany, co może zapobiec wysłaniu nieukończonej lub źle zredagowanej wiadomości, a nawet takiej, która nie powinna zostać wysłana wcale.

W wersji 12.1.1 udostępniono IceChat na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Dodatkowo teraz również użytkownicy IPhone’ów skorzystają z rozmów audio i wideo.

W najnowszej wersji serwera IceWarp zaprezentowano również udoskonalone arkusze kalkulacyjne – dodano możliwość korzystania z tabel przestawnych i makr, wprowadzono również tryb „Recenzji”, aby użytkownicy mogli zobaczyć wszystkie zmiany dokonane w danym pliku.

Więcej informacji o IceWarp Server znajdziesz na naszej stronie.

 

Źródło: https://blog.icewarp.com/icewarp-12-1-1-update/