Nowości Kerio® Connect

KerioConnect_Stacked_Color

Dzisiejsza premiera Kerio® Connect 8.4 dodaje kluczowe funkcje do Kerio® Connect Client (serwisu webmail), dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla firm chcących zmniejszyć korzystanie z desktopowy klientów, takich jak np. Microsoft Outlook. Producent prezentuje również wstępną, przedpremierową wersję nowej opcji wdrożenia Kerio® Connect na wielu serwerach – multi-server.

  • Kerio® Connect Client – zapewnia użytkownikom nowe funkcje, które pozwalają na lepsze zarządzanie e-mailami, kalendarzem i folderami bez klientów desktopowych, a administratorzy sieci mogą zaoszczędzić czas i wysiłek wspierania aplikacji takich jak Outlook.
  • Preview nowej techniki Multi-Server – nowa opcja wdrożenia została stworzona w celu zapewnienia lepszej skalowalności dla większych lokalnych instalacji i firm pracujących z wielu lokalizacji, z których każdy oddział pracuje na własnym serwerze pocztowym. Wersja testowa wdrożenia wieloserwerowego jest aktualnie dostępna do testów i uwag, a premiera wersji produkcyjnej planowana jest na rok 2015.

Zapraszamy do udziału w jednym z WEBINRIÓW Kerio®: wtorek, 9 grudnia 2014 o godzinie 11:00 lub czwartek, 11 grudnia 2014 o 15:00 aby dowiedzieć się więcej na temat Kerio® Connect Client.

Więcej informacji na temat Kerio® Connect Multi-Server znajduje się tutaj.

Najnowszą wersję można pobrać w sekcji pomocy na stronie internetowej producenta.

1 Komentarz. Zostaw nowy