Nowości w Samepage.io – lipiec 2014

samepage-logoDostępna jest już lipcowa odsłona Samepage.io, która daje możliwość prostego wykorzystywania usługi nie tylko w sprawach firmowych, ale także prywatnych, dodatkowo usprawniająca współpracę z dyskami w chmurze, posiadająca nowy ekran domowy i wiele więcej. Gorąco zachęcamy do niezobowiązującego przetestowania usługi Samepage.io w jednym z dwóch bezpłatnych planów – „Samepage Personal FREE” lub „Business Starter FREE”.Zmiany i nowości w Samepage.io:samepage lipiec

  • Prywatne strony – Twoja nowa, osobista przestrzeń pozwalająca na stworzenie i udostępnianie własnych treści – prywatnych rachunków, wydarzeń rodzinnych, zdjęć i innych. Sprawdź jak to działa, klikając w nazwę użytkownika w głównym menu.
  • Usprawnienia dla usług w chmurze – Rozszerzona została współpraca z istniejącymi dostawcami usług chmurowych. Możliwe jest linkowanie do plików w Box, tworzenie dokumentów w Google Drive bezpośrednio z Samepage oraz zezwolenie na edycję plików dla innych.
  • Home screen – nowy ekran domowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz – strony, źródło wiadomości (nowości) i zdarzenia w jednym, łatwo dostępnym miejscu.samepage rejestracja

Wszystkich zainteresowanych Samepage.io, pozwalającym na bezproblemową wymianę plików i pomysłów, tworzenie harmonogramów pracy czy współpracę w kluczowych projektach, zapraszamy do bezpłatnego zarejestrowania się w usłudze. To nic nie kosztuje!

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem Kerio na terenie Polski – firmą Sun Capital sp. z o.o.

1 Komentarz. Zostaw nowy