Nowy cykl webinariów przygotowany przez SOPHOS – zapraszamy do udziału!

Zachęcamy do rejestracji na trzy nadchodzące webinaria producenta SOPHOS, które odbędą się w kwietniu i maju bieżącego roku.

Hakujemy na żywo: Za kulisami ciemnego świata hakerów poniedziałek, 27 kwietnia | godz. 10:00 – 11:30

Zapuść się w mroczny świat hakowania i dowiedz się, jak dobrze jesteś przygotowany na cyberataki! Dzięki uczestnictwie w przygotowanym przez SOPHOS cyklu webinariów, uzyskasz niezbędną wiedzę i narzędzia do ochrony poufnych danych i urządzeń.

Podczas webinaru w j. angielskim, który odbędzie się 27 kwietnia 2020 roku, zewnętrzny specjalista ds. testów penetracyjnych z NSIDE pokaże na żywo, jak osoby atakujące przemycają złośliwe oprogramowanie do firm i w trybie ukrytym rozglądają się w niej zanim zaatakują. Dowiesz się, za pomocą jakich narzędzi możesz się chronić, dlaczego sztuczna inteligencja odgrywa istotną rolę i co należy zrobić w zakresie RODO.

REJESTRACJA

Techniczna symulacja powstrzymania ataku hakerskiego – Sophos Intercept X środa, 29 kwietnia |godz. 11:30 – 12:30

Drugie z cyklu, tym razem techniczne, webinarium będzie kontynuacją hakowania na żywo. W tej sesji w j. polskim producent pokaże w jaki sposób Sophos Intercept X z EDR wykrywa i blokuje podobne, jak w przypadku pierwszego webinarium, ataki hakerskie dzięki takim technologiom ochrony jak: głębokie uczenie, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware czy wykrywanie luk w zabezpieczeniach. Uczestnicy zobaczą również jak takie ataki mogą być później analizowane za pomocą graficznej analizy przyczyn źródłowych.

REJESTRACJA

Inteligentny EDR & MTR – Wszystko, co powinieneś wiedzieć środa, 6 maja I godz.11:30 – 12:30

Niektóre zaawansowane cyberzagrożenia infekują system, nie wykazując natychmiastowych oznak naruszenia bezpieczeństwa. W tym webinarium w j .polskim producent SOPHOS podpowie, jak zwiększyć odporność cyberbezpieczeństwa na ataki dzięki Endpoint Detection and Response – funkcji wykrywania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa opartej na sztucznej inteligencji oraz Managed Threat Response – zespołowi ekspertów wyszukujących cyberzagrożenia i reagujących na nie w trybie całodobowym.

REJESTRACJA

Zachęcamy do udziału!