Oferta specjalna na GFI LanGuard

20% upustu na GFI LanGuard tylko do końca grudnia 2013.

LanGuard

Jak już pisaliśmy tutaj, od września tego roku dostępna jest nowa wersja GFI LanGuard 2014.

LanGuard™ jest wszechstronnym skanerem bezpieczeństwa sieciowego i narzędziem zarządzania słabymi punktami sieci firmowych. Dzięki tej aplikacji administratorzy mogą monitorować i lepiej kontrolować bezpieczny przepływ informacji w sieci, zarządzanie aktualizacjami, wyszukiwać i zabezpieczać luki w systemie sieciowym, a wszystko przy minimalnej pracy i wysiłku administratora.


Skanowanie wykonywane przez GFI LanGuard™ przeprowadzane jest zgodnie z harmonogramem. Podczas skanowania i przeprowadzanych audytów bezpieczeństwa wykonywane jest ponad 45 tys. zadań. Skanowanie urządzeń odbywa się po kolei według przypisanych adresów IP. GFI LanGuard™ daje możliwość wykonywania skanowania podatności na zagrożenia różnych systemów operacyjnych (Windows, Mac OS, Linux) we wszystkich środowiskach – w tym maszyn wirtualnych. Rezultat skanowania jest porównywany z poprzednim. Raport o nowych wykrytych lukach i zagrożeniach może być przesłany na wskazany adres email, dzięki temu administratorzy mogą mieć szybki wgląd w zaistniałe zdarzenia w sieci.
Oprócz wdrażania poprawek i uaktualnień, GFI LanGuard™ pozwala także na łatwe wdrażanie dowolnego oprogramowania lub ich poprawek dla komputerów znajdujących się w sieci.  Program rewelacyjnie spisuje się przy kontroli aktualizacji dla oprogramowania Microsoft. GFI LanGuard™ posiada funkcję automatycznego lub wymuszonego skanowania urządzeń w sieci w celu wyszukania luk w aplikacjach i systemie operacyjnym oraz instalacji i zarządzania poprawkami na wszystkich komputerach. Program posiada przydatną funkcję nawiązania połączenia w trybie zdalnego pulpitu. Jeśli zmiana nie może być przeprowadzona automatycznie, to zdalny dostęp do pulpitu problematycznego stanowiska może być szybkim i właściwym rozwiązaniem.
GFI LanGuard™ oferuje także wsparcie zarządzania poprawkami do oprogramowania firm trzecich, wspomagając administratora w wykrywaniu, pobieraniu i wdrażaniu poprawek. GFI LanGuard™ oferuje wsparcie zarządzania łatkami dla wielu popularnych aplikacji, takich jak Apple QuickTime, Adobe Acrobat, Adobe Flash Player, Adobe Reader, Adobe Shockwave Player, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Java Runtime oraz innych. Pełną listę obsługiwanych produktów można znaleźć na stronie producenta. GFI LanGuard™ to pierwsze rozwiązanie, które automatyzuje integrację łatek dla wszystkich głównych przeglądarek internetowych działających na systemach Windows: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari i Opera.

Nowa wersja produktu oferuje przełomowe skanowanie luk dla smartphonów/tabletów, ze wsparciem dla urządzeń Apple iOS, Android i Windows.

Nie przegap okazji i skorzystaj z 20% rabatu dla GFI LanGuard™ (promocja tylko w sieci sprzedaży SunCapital)