PAIH Forum Biznesu 2023

W dniach 4-5 października odbyło się spotkanie ekspertów, przedstawicieli i liderów danej branży z całego świata. W tym roku przedstawiciele Sun Capital mieli przyjemność wziąć udział w PAIH Forum Biznesu 2023. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną się rozwijać i szukają nowych rozwiązań. Event ten jest niepowtarzalną okazją do spotkania się z ekspertami rynków zagranicznych. Ich wiedza i orientacja gospodarcza na rynku danego państwa pomaga odnaleźć się na nowym rynku, a dzięki wskazówkom przedstawiciele firm mają okazję do poszerzania swoich horyzontów.

Nasz produkt Company (Un)Hacked miał okazję pojawić się już na wielu wydarzeniach organizowanych w tym roku. PAIH po raz pierwszy dołącza do listy naszych corocznych spotkań w związku z technologią wirtualnej rzeczywistości. Będąc pod podziwiem profesjonalizmu tego wydarzenia jesteśmy skłonni stwierdzić, iż z pewnością nie jest to nasze ostatnie spotkanie z PAIH. W ciągu dwóch dnich mieliśmy zaszczyt porozmawiać z ekspertami takich państw jak: Portugalia, Turcja, Chiny, Węgry, Stany Zjednoczone, Austria i Serbia. Przedstawiciele dali nam wskazówki odnośnie sprzedaży Company (Un)Hacked za granicą na terenie konkretnego kraju. Wierzymy, że ich wiedza i pomoc przyczyni się do owocnej współpracy z wieloma wspaniałymi ludźmi z Europy jak i pozostałych kontynentów. Nasza misja związania ze szkoleniem wszelkiego personelu i uświadamiania pracowników na temat cyberzagrożeń świetnie sprawdza się w Polsce. Pora zrobić krok na przód, i pokazać reszcie światu jak ważne jest cyberbezpieczeństwo i świadome poruszanie się w wirtualnym świecie.

Zapraszamy do kontaktu

Z wielką chęcią zaprezentujemy wszystkim zainteresowanym osobom nasze rewolucyjne szkolenie Company (Un)Hacked. Świadomość pracowników odnośnie bezpiecznego poruszania się w sieci jest niezwykle ważna, zarówno dla nich jak i Państwa organizacji. Szkolenie przy pomocy Gogli VR uczy pracowników wszelkiego szczebla poprzez zabawę, co skutecznie przyczynia się do przyswajania wiedzy a co najważniejsze praktykowania jej w otaczającej nas rzeczywistości. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym z miłą chęcią opowiemy o naszym rozwiązaniu, a Państwu damy możliwość zagłębić się w świat cyberzagrożeń z perspektywy hakera. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, wystarczy skontaktować się telefonicznie bądź drogą mailową.