Polska wersja językowa strony Kerio

KerioLogo

 

Miło nam poinformować, że wczoraj odbyła się premiera polskiej wersji językowej odnowionej niedawno strony internetowej Kerio. Nowa wersja strony to komplet informacji, którą cechuje przejrzystość i czytelny układ, a dostęp w języku polskim sprawia, że jeszcze łatwiej będzie być na bieżąco z najważniejszymi i aktualnymi informacjami o produktach.

Na stronie znajdują się m.in. pełne opisy produktów Kerio wraz z cennikiem, wersje testowe programów do pobrania oraz instrukcje zamawiania.

Szczegółowe i czytelne zestawienie dotyczące programu partnerskiego, zawierające wymagania oraz korzyści płynące z każdego z trzech poziomów programu z pewnością przydadzą się nowym jak i doświadczonym sprzedawcom Kerio. Zachęcamy szczególnie firmy, które rozważają rozpoczęcie sprzedaży produktów Kerio do zapoznania się z programem partnerskim, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem.

Bardzo przydatnym urządzeniem może okazać się znajdująca się na stronie wyszukiwarka partnerów Kerio, która umożliwia klientom szybkie i bezproblemowe wyszukanie sprawdzonego partnera, który zapewni im wsparcie przy zakupie, wdrożeniu i utrzymaniu systemu. Certyfikowani partnerzy, dzięki integracji Partner Locatora z Salesforce CRM wykorzystywanym przez Kerio, od razu po spełnieniu wymagań programu partnerskiego znajdą swoją firmę na liście.

Poniżej zamieszczamy kilka screenshotów ze strony kerio.pl. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania strony oraz zachęcamy do komentarzy.

 

 

www-test_kerio_pl

 

www-test_kerio_pl_try-now

www-test_kerio_pl_partners_levels

 

www-test_kerio_pl_how-to-buy

 

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calculator
28/02/2015 10:13

Calculate Bmi

Bmi Calculator For Women