Ponad 25 000 klientów korzysta z MailStore

mailstore-logoGorące przyjęcie i dobre recenzje nowej wersji MailStore Server v9, owocują przełamaniem kolejnej bariery ilości klientów, korzystających z tego fenomenalnego rozwiązania do archiwizacji poczty. Jeśli szukasz prostego, a jednocześnie efektywnego i godnego zaufania produktu, który pozwoli odciążyć serwer pocztowy, MailStore Server będzie strzałem w dziesiątkę.

Już ponad 25 000 firm oraz instytucji publicznych i edukacyjnych używa MailStore Server do archiwizacji poczty elektronicznej. Jaki jest sekret tego sukcesu? Dopracowany pod każdym względem produkt, wsparcie dla najnowszych serwerów i usług poczty elektronicznej, ciężka praca dystrybutorów i resellerów, świadczących wsparcie na najwyższym poziomie oraz atrakcyjna cena, w porównaniu z konkurencją. Te cztery, kluczowe elementy decydują o tym, że klienci chętnie sięgają po rozwiązanie niemieckiego producenta.

Wyniki przeprowadzonego ostatnio badania zadowolenia klientów pokazują, że producent nie ogranicza się wyłącznie do spełniania wymagań użytkowników, ale stara się ich zaskoczyć, wprowadzając nowe funkcje. To dlatego ponad 98% ankietowanych poleciłoby rozwiązanie do archiwizacji MailStore innym.

Jeśli szukasz sprawdzonego produktu do archiwizacji poczty, możesz bezpłatnie przetestować MailStore Server. Pobierz 30-dniową wersję trial i zapoznaj się z korzyściami, które da Ci to rozwiązanie. Zachęcamy także do kontaktu z dystrybutorem MailStore w Polsce. Oferujemy ciekawe warunki programu partnerskiego, atrakcyjne rabaty i wsparcie przed- i posprzedażne.