Ponad 30 nowości w GFI AppManager 2023.004

GFI Software – producent m.in. cenionych rozwiązań pocztowych (Kerio Connect) oraz firewalli (Kerio Control) poinformował o wydaniu aktualizacji swojej aplikacji do monitorowania oraz zarządzania produktami z własnego portfolio – GFI AppManager. W najnowszej wersji 2023.004 wprowadzono ponad 30 nowości, które znacząco poprawiają doświadczenia użytkownika.

Najważniejsze zmiany obejmują:

  • Ogólne ulepszenia interfejsu użytkownika dla GFI AppManager, GFI KerioControl i GFI KerioConnect.
  • Strona przeglądu urządzeń pozwala wyświetlać adres IP zarządzania podłączonych urządzeń, umożliwiając użytkownikom bezpośrednie logowanie do panelu sterowania każdego z nich.

Pełną listę zmian można znaleźć na stronie produktu w informacjach o wersji.

Dodatkowo zaktualizowane zostały agenty AppManagera dostarczane wraz z GFI KerioControl 9.4.3 i GFI KerioConnect 10.0.2. Aby w pełni skorzystać z możliwości najnowszej wersji, pobierz nowe instalatory produktów. W tym celu można skorzystać z linków na stronie wydań produktu lub przewodnika wdrożeniowego dla GFI AppManager.

Gorąco zachęcamy do testowania nowej wersji GFI AppManager i dzielenia się z nami informacjami zwrotnymi na temat nowości wprowadzonych przez producenta.