Premiera Kerio Connect 10.0

Pragniemy poinformować wszystkich naszych klientów i partnerów, że właśnie dzisiaj światło dzienne ujrzała nowa wersja serwera pracy grupowej Kerio Connect. Oznaczona została ona jako 10.0. Tak, jak wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie, producent skupił się na zmianach szczególnie obserwowanych z punktu widzenia użytkownika końcowego. Są to:

  • szybsze wyszukiwanie w KOFF,
  • integracja z kalendarzem Microsoft Teams,
  • wsparcie dla Microsoft ActiveSync 16.1.

Dla użytkowników korzystających z Outlooka, szczególnie ważnym usprawnieniem będzie poprawa szybkości wyszukiwania w Kerio Outlook Connectorze. Badania producenta pokazały, że wzrost ten może być nawet sześciokrotny, w porównaniu z poprzednią wersją.

Nowa wersja została wzbogacona o bardzo oczekiwaną integrację z kalendarzem Microsoft Teams. Użytkownicy MS Teams dostają większe możliwości łączenia się, udostępniania i współpracy, bez względu na to gdzie się znajdują.

GFI Kerio Connect 10.0 rozszerza wsparcie dla najnowszego ActiveSync 16.1, umożliwiając proste skonfigurowanie obsługi nie tylko poczty na urządzeniach mobilnych. Nowa wersja pozwala synchronizować załączniki w kalendarzu i wersje robocze włącznie z załącznikami. Możliwe jest także proponowanie nowego terminu spotkania bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Licząc tę aktualizację, GFI Software od początku roku wprowadziło osiem nowych funkcji i ulepszeń dla Kerio Connect, usprawniając pracę tysięcy użytkowników na całym świecie.

Pełna lista informacji o wydaniu jest dostępna na stronie internetowej producenta.

Nową wersję można już pobrać z GFI Upgrade Center.