Promocja Sophos: 50% zniżki na AV na Endpointy i Serwery

Bezpieczeństwo w najlepszej cenie! Promocja Sophos: 50 % zniżki na AV na Endpointy i Serwery

Rozwiązanie antywirusowe łączące w sobie rozwiązania anty-exploitowe, anty-ransomware oraz głębokie uczenie maszynowe. Sophos Intercept X chroni stacje robocze przed najnowszymi zagrożeniami za pomocą technologii proaktywnych, zapewniając ochronę na bieżąco, bez znaczącego wpływu na wydajność systemu. Dane są zabezpieczone za pomocą algorytmów szyfrowania, zgodnych z regulacjami polskich przepisów. Narzędzie do kontroli urządzeń, aplikacji i dostępu do sieci pozwala na wdrożenie polityk bezpieczeństwa w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Całodobowa i bezpłatna pomoc techniczna pozwala rozwiązać wszystkie problemy w możliwie najkrótszym czasie.

Rozwiązanie dostępne w przedstawionych poniżej w tabeli wariantach
Funkcje (więcej informacji w załączniku)Intercept X AdvancedIntercept X Advanced with XDRIntercept X Advanced for ServersIntercept X Advanced with XDR for Servers
Ochrona podstawowa oraz ochrona nowej generacji (dot. kontroli aplikacji, wykorzystania procesów głębokiego uczenia, ochrony antyransomware, ochrony przed atakami nowego typu nie bazującymi na wykorzystaniu tradycyjnych plików bądź egzeków)
EDR (Endpoint Detection and Response)
XDR (Extended Detection and Response)
Kontrola stanu Serwera (Kwarantanna, monitorowanie integralności plików i inne)
CSPM (Kontrola i zarządzanie stanem bezpieczeństwa serwerów zewnętrznych)
Nazwa ProduktuRabat
Intercept X Advanced
Intercept X Advanced for Server
50 %
Intercept X Advanced with XDR
Intercept X Advanced for Server with XDR
40%

Jeśli korzystasz z produktów innego vendora a jesteś zainteresowany produktami Sophosa, skontaktuj się z nami a otrzymasz jeszcze dodatkową zniżkę! Przypominamy, oferta ważna do 25 września.

Nowa generacja ochrony urządzeń końcowych

Zwykłe skanowanie plików już nie wystarcza. Dlatego, najważniejszym celem jest zapobieganie aby zagrożenia nie dotarły do urządzeń. Należy je zatrzymać zanim zostaną uruchomione, jeśli ominęły już metody prewencyjne to wówczas istotne jest ich wykrycie ich i nie tylko usunięcie ale także analiza i cofnięcie wszystkich szkód jakie poczyniło ono na urządzeniach końcowych. Takie możliwości zapewnia Sophos Intercept X w wersji Advanced z XDR (Extended Protection).

Ochrona nowej generacji uzupełniająca tradycyjne zabezpieczenia

Sophos Intercept X uzupełnia istniejące implementacje antywirusowe i anty malware’owe zapewniając ochronę nowej generacji przed zagrożeniami typu exploit i ransomware, której brak w tradycyjnych produktach. Sophos Intercept X, pomaga zwiększyć bezpieczeństwo i odporność poprzez eliminację sposobów i środków ataku których tradycyjne rozwiązania nie blokują.

Uproszczone zarządzanie i łatwa implementacja

Zarządzanie bezpieczeństwem za pomocą Sophos Central eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych serwerów w celu zabezpieczenia urządzeń końcowych. Sophos Central zawiera domyślne polityki oraz rekomendowane konfiguracje zapewniające już od pierwszego dnia najbardziej efektywną ochronę.

Sun Capital sp. z o.o. jako firma partnerska SOPHOS z najwyższym statusem Platinum Partner gwarantuję klientom najlepszą obsługę techniczną, oraz najlepszą ofertę cenową dla oferowanych rozwiązań SOPHOS.

Zachęcamy do pobrania darmowej wersji trail aby przekonać się o skuteczności działania Sophos Intercept X.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu bądź jesteś zdecydowany na zakup tego rozwiązania – zapraszamy do kontaktu.