PROMOCJA: Sophos Endpoint Protection – Advanced + Sophos Mobile Control

Dla wszystkich nowych oraz obecnych klientów, którzy zdecydują się na zakup lub odnowienie posiadanych licencji Endpoint Protection – Advanced, SOPHOS przygotował ograniczoną czasowo promocję. Kupując lub odnawiając licencje Sophos Endpoint Protection – Advanced w listopadzie lub grudniu, otrzymasz za darmo Sophos Mobile Control – cenione narzędzie do ochrony i zarządzania urządzeniami mobilnymi. Nie czekaj – już dziś zdecyduj się na pakiet EPA + SMC, a za wszystko zapłacisz tyle, ile za sam pakiet ochrony Endpoint.

Endpoint Protection – Advanced, to nie tylko antywirus. W skład pakietu wchodzą:

– antywirus z Live Protection i Host Intrusion Prevention (HIPS),

– kliencki firewall,

– kontrola aplikacji,

– kontrola urządzeń,

– filtrowanie stron www,

– kontrola danych (DLP),

– zarządzanie aktualizacjami i łatkami (Patch Assessment),

– kontrola dostępu sieciowego (NAC),

– SafeGuard PrivateCrypto, do szyfrowania plików.

Pakiet Sophos Endpoint Protection – Advanced jest rozwiązaniem wieloplatformowym (Windows/Mac/Virtual/EMC/Linux/UNIX), zoptymalizowanym pod kątem wsparcia dla wirtualizacji, wzbogaconym o ochronę dla repozytoriów sieciowych (Sophos for Network Storage) oraz serwerów pocztowych Microsoft Exchange (AV/AS/treść). Całość zarządzana jest z Sophos Enterprise Console (SEC). Dodatkową ciekawostką, jest możliwość wykorzystania licencji Endpoint Protection – Advanced na komputerach domowych w ramach posiadanej licencji korporacyjnej.

Sophos Mobile Control zapewnia ochronę oraz możliwość zarządzania smartphonami i tabletami z systemami Android, iOS, Windows oraz BlackBerry. Intuicyjna webowa konsola administracyjna oraz szerokie wsparcie dla wielu urządzeń w połączeniu z kontrolą dostępu do poczty poprzez protokół ActiveSync, czynią z SMC doskonały produkt uzupełniający strategię zabezpieczeń w każdej wielkości przedsiębiorstwie lub instytucji. Wszystkich zainteresowanych produktem, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty promocyjnej, zapraszamy do kontaktu z firmą Sun Capital – platynowym partnerem Sophos w Polsce.