Promocja UTM – SOPHOS FREE next generation firewall – Appliance w prezencie

utm_s
Do końca marca 2013 trwa promocja dla obecnych klientów SOPHOS, posiadających aktualne licencje oprogramowania producenta z Abingdon.

Według Gartnera, do 2014 roku ochrona rozwiązaniami UTM odpowiadać będzie za bezpieczeństwo 35% wszystkich sieci klienckich, gdzie w 2012 roku była to ochrona na poziomie 5%.

Do zapowiadanego rozwoju sprzedaży UTM bardzo chciałby przyczynić się SOPHOS, oferując klientom szereg promocji na rozwiązania SOPHOS UTM (wcześniej Astaro).
W chwili obecnej trwa promocja pod hasłem „SOPHOS next-generation firewall”. Klienci, którzy poszukują rozwiązania UTM network wraz z WEB oraz w ramach oferty FullGuard, mogą otrzymać appliance bezpłatnie. Klient w promocji do końca marca 2013r. płaci jedynie za licencje – appliance otrzymuje za darmo.
Nowa oferta UTM „Next-generation firewall” charakteryzuje się szerokim aspektem ochrony wykraczającym poza standardy firewall. Rozwiązanie oferuje inteligentną identyfikację zagrożeń podszywających się w ruchu sieciowym, kontrolę aplikacji na stacjach roboczych oraz ruchu sieciowego generowanego przez pracowników.
Kontrola pasma pozwala w wygodny sposób zarządzać wielkością przesyłanych pakietów, a HTML5 VPN w naprawdę prosty, przejrzysty i bezpieczny sposób udostępnia zdalnym pracownikom zasoby sieciowe i uruchomione usługi wewnątrz sieci.
Podsumowanie wszystkich warunków promocji:
– Oferta dotyczy obecnych klientów SOPHOS.
– Promocja nie dotyczy klientów, którzy wcześniej zakupili rozwiązanie UTM SOPHOS/Astaro.
– Klient otrzymuje bezpłatny appliance za zakup licencji Sophos UTM Web Protection i Sophos UTM Network Protection lub FullGuard.
– Minimalny okres licencji – 3 lata.
– Oferta jest ważna do 31 marca 2013r.
– Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
– Jeden bezpłatny appliance dedykowany na jedną organizację/firmę.