Przedłużenie promocji na zakup firewalla z serii XGS

Sophos XGS Xstream Protection
Kup 3-letnią licencję Xstream Protection a otrzymasz 99% rabatu na urządzenie z serii XGS oraz 3- letni dostęp do modułu Web Server Protection (zabezpiecza działanie stron i aplikacji znajdujących się na Twoim serwerze). W pakiecie otrzymasz również 60 % zniżki na usługę zabezpieczenia Twojej poczty – Central Email Advanced. Promocja dotyczy klientów pragnących zmigrować swoje urządzenie z serii SG na XGS.

Jeśli dotychczasowe bezpieczeństwo Twojej sieci oparte jest na urządzeniu z serii SG i obawiasz się, że twoje urządzenie może niedługo osiągnąć end-of-life, – koniecznie rozważ migrację na urządzenie z serii XGS. Lepszego momentu niż teraz z pewnością nie będzie.
Decydując się na zakup sprzętu z serii XGS wraz z 3 letnią licencją Xstream Protection, zyskujesz 99 % rabat na urządzenie, 1% rabatu na zakupioną do niego licencję, możliwość korzystania z modułu Web Server Protection (przez 3 lata za darmo) oraz 60 % zniżki na zabezpieczenie Twojej poczty – Central Email Advanced. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2022 r.
Uwaga: Promocji nie podlegają modele XGS 87(w), 5500 and 6500.

Dodatkowe korzyści:

·        Poprawienie przepustowości łącza: Sophos Firewall i seria XGS zapewniają znaczny wzrost wydajności w stosunku do wszystkich poprzednich modeli. Architektura Xstream umożliwia przyspieszone działanie usług takich jak: SaaS, SD WAN oraz innych aplikacji działających w chmurze, dzięki czemu zwolnione zostają dodatkowe zasoby procesora, które teraz mogą zostać wykorzystane do inspekcji pakietów TLS.

·        Urządzenie nowej generacji: Sophos Firewall OS w serii XGS oferuje wiele funkcji, które były dotychczas niedostępne dla urządzeń UTM. Przyspieszone działanie rozwiązań typu: SaaS, SD-WAN i programów działających w chmurze, takich jak VoIP, wideo i innych zaufanych aplikacji. Aplikacje podlegające polityce przyśpieszenia, umieszczane są w Xstream FastPath – co gwarantuje optymalizację ruchu w sieci.

·        Więcej niż Firewall: Sophos Central (konsola do zarządzania produktami i usługami od Sophosa) umożliwia dostęp do zintegrowanego ze sobą ekosystemu, wewnątrz którego przesyłane są informacje o bezpieczeństwie sieci. Środowisko to jest centralnie zarządzanie, dzięki czemu nie potrzebujesz dostępu do wielu konsol, a zarządzasz wszystkimi rozwiązaniami w jednym miejscu.

·        Xstream Protection: pakiet licencji zapewniający; zaawansowaną ochronę sieciową, internetową, głęboką analizę plików bez potrzeby uruchamiania ich w czasie rzeczywistym (Zero-Day Protection), orkiestrację sieci VPN oraz 30- dniowy okres przechowywania danych w ramach zaawansowanego raportowania centralnego.

W celu złożenia zamówienia, mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego, chętnie pomożemy w doborze sprzętu i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.