Dodatkowe rabaty na zakup Kerio Connect!

Poszukujesz prostego i jednocześnie stabilnego serwera poczty ?

Produkt jest tak prosty że użytkownicy końcowi kont pocztowych Kerio Connect sami mogą skonfigurować swoje urządzenia bez konieczności angażowania w to dedykowanego administratora. A w przypadku zgubienia urządzenia mobilnego, administrator ma możliwość zdalnego usunięcia danych związanych z kontem pocztowym z zagubionego urządzenia.

Pełne wsparcie dla dowolnego klienta pocztowego na dowolnym urządzeniu

Kerio Connect jest w pełni kompatybilny z aktualnie wykorzystywanymi systemami operacyjnymi. W związku z tym przeznaczone jest dla użytkowników komputerów Windows, Linux, Mac. Godnym uwagi jest pełne wsparcie dla programu Outlook (Windows i MAC).

Poczta elektroniczna z pełną kontrolą bezpieczeństwa

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi zabezpieczających, Kerio Connect jest kompletnym rozwiązaniem pocztowym także pod kątem bezpieczeństwa IT. Serwer jest zabezpieczony przed próba podszywania się pod użytkowników, przed włamaniami i próbami ataków dzięki (SSL, S/MIME). Połączenia wbudowanego komunikatora mogą być szyfrowane i archiwizowane na serwerze. Wbudowane narzędzia antyspamowe chronią serwer i użytkowników przed niechcianymi wiadomościami, wbudowany w produkcie silnik AV odpowiada za bezpieczeństwo i filtrowanie przesyłanych załączników. Wbudowane mechanizmy archiwizacji i backupu dają gwarancje bezpieczeństwa ciągłości pracy dla klienta końcowego.

Obsługa poczty może być prosta i przyjemna

Nie ma potrzeby kończenia drogich kursów, przechodzenia dedykowanych certyfikacji i zatrudniania dodatkowych administratorów. Nie ma także potrzeby przepłacania. Oferujemy produkt w polskiej wersji językowej (także panel administracyjny), bardzo prosty i intuicyjny z polskim wsparciem technicznym i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pomocy technicznej dla dużych i małych instalacji. Kerio Connect to nie tylko ekonomiczna alternatywa dla Microsoft Exchange to także gwarancja solidności, bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu.

Dodatkowe rabaty dla klientów którzy zdecydują się na nowy zakup 

w związku ze specjalnie przygotowaną ofertą dla klientów migrujących swoje rozwiązania do Kerio Connect, dajemy dodatkowy rabat w wysokości:

  • 7 % dla klientów komercyjnych
  • 20 % dla klientów z sektora rządowego, edukacji publicznej, organizacji charytatywnych oraz innych organizacji non-profit

 

Dodatkowy rabat dla klientów migrujących z GFI Unlimited do pojedynczego rozwiązania – Kerio Connect
  • 10 % dla klientów komercyjnych
  • 20 % dla klientów z sektora rządowego, edukacji publicznej, organizacji charytatywnych oraz innych organizacji non-profit

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.