Rozszerzenie funkcjonalności IceWarp Server o sztuczną inteligencję (AI)

IceWarp na bieżąco wprowadza zaawansowane technologie, jak AI do swoich usług i nieustannie pracuje nad usprawnieniem codziennej pracy swoich klientów. Producent przykłada dużą wagę do integracji różnych rozwiązań, w tym także opartych na sztucznej inteligencji. Rozwiązania AI pomagają poprawić efektywność i oszczędzić czas.

ChatGPT

IceWarp Server w najnowszej wersji pozwala na integrację z ChatGPT. Jest to chatbot wykorzystujący model GPT sztucznej inteligencji, który pomaga w tworzeniu tekstu. Można go używać do odpowiadania na pytania, generowania pomysłów, otrzymywania spersonalizowanych rekomendacji lub po prostu do swobodnych rozmów.

ChatGPT może również pomóc w tworzeniu gramatycznie poprawnych i zwięzłych wiadomości o odpowiednim tonie i dokładnych informacjach. Jeśli potrzebujesz podsumowania długiej korespondencji, przeglądu gramatyki, tłumaczenia, szybkiej odpowiedzi, itp., możesz skorzystać z asystenta ChatGPT w:

  • Poczcie,
  • TeamChat,
  • Komunikacji błyskawicznej,
  • Plikach i dokumentach.

Oczywiście nadal możesz korzystać z ChatGPT jak dotychczas, klikając ikonkę w prawym górnym rogu i wpisując pytanie do okna czatu.

ChatGPT w serwerze IceWarp - sztuczna inteligencja (AI) pomagająca w codziennej pracy - tworzenie tekstów, generowanie odpowiedzi, tłumaczenia

Dzięki pomocy ChatGPT możesz w mgnieniu oka sprawdzić gramatykę swoich tekstów, generować odpowiedzi, tłumaczyć wiadomości na różne języki, poprawiać ton swoich e-maili i otrzymywać wszelkie informacje ogólne.

Aktywacja ChatGPT

Aby aktywować ChatGPT w kliencie webowym IceWarp:

  1. Musisz utworzyć konto w OpenAI.
  2. Jeśli już masz konto OpenAI, musisz uzyskać klucz dostępu (secret key) do swojej instancji.
  3. Jeśli masz już secret key, wprowadź go do klienta webowego IceWarp, w sekcji Aplikacje -> Integracje.

Uwaga: Aktywując ChatGPT, zgadzasz się, że IceWarp nie ponosi już odpowiedzialności za ochronę danych udostępnionych stronie trzeciej.