Security Case Study 2023 i testy CUH

13 września 2023 mieliśmy przyjemność wspierać naszego partnera, firmę Orion na kultowej i prestiżowej imprezie w branży IT. Security Case Study to obowiązkowa pozycja w kalendarzu wydarzeń cyberbezpieczeństwa w Polsce.
Dzięki uprzejmości naszego warszawskiego partnera, mogliśmy pokazać się szerszej publiczności branżowej ze szkoleniem Company Un Hacked

Kuba i Radek mieli pełne ręce roboty, ponieważ nasze zestawy HTC Vive Focus co chwilę trafiały na kolejne głowy. Wielu z zaproszonych gości, miało możliwość wcielić się w rolę hackera i przejść wybrane scenariusze szkoleniowe CUH. Dla nas największą nagrodą za udział w testach są bardzo przychylne opinie, uśmiechy po udanych testach i wiele ciepłych słów na temat aplikacji. W tym miejscu dziękujemy za te testy.

Impreza Security Case Study 2023, kolejny raz okazała się wielkim sukcesem. Gratulujemy serdecznie organizatorom, partnerom i panelistom. Firmie Orion, dziękujemy za zaproszenie.

Zachęcam do obejrzenia fragmentu podcastu, w którym prowadzący Cyprian, oraz reprezentujący nas Kuba z Radkiem opowiadają o naszym szkoleniu i doznaniach gości po testach szkolenia z cyberbezpieczeństwa na okularach VR HTC Vive Focus 3.
Naprawdę bardzo ciekawa rozmowa:

 

Zapraszamy do przejrzenia galerii z wydarzenia: