SEMAFOR 2024 podsumowanie

W czwartek i piątek 14-15 marca na PGE Narodowy Odbyła się jedna z ważniejszych imprez IT w rocznym kalendarzu #SEMAFOR. Semafor to konferencja organizowana prze specjalistów z branży IT skupiających się na cyberbezpieczeństwie i audycie. Dwa dni niezwykle ciekawych prezentacji, warsztatów i rozmów. W ostatnim dniu wydarzenia miałem przyjemność poprowadzić warsztaty VR. Moja prelekcja i przeprowadzone warsztaty miały na celu propagowanie szkoleń z wykorzystaniem okularów VR. Efekt Immersji realizowaliśmy w środowisku mieszanym i wirtualnym. Warsztaty przygotowałem z wykorzystaniem naszej aplikacji Company (Un)Hacked z pomocą 2 ochotników/kursantów z pośród widowni.

Bardzo intensywne dwa dni obfitowały w niezliczoną ilość testów naszych szkoleń VR Company(un) Hacked oraz CUH Academy. Dziękuję członkom ISSA Polska, za przyjęcie mojej aplikacji do tych warsztatów. Wszystkich, których miałem przyjemność spotkać i rozmawiać na tej konferencji bardzo serdecznie pozdrawiam. Szczególnie serdecznie pozdrawiam Was koledzy, koleżanki z punktu ISSA i komando Cyfrowy Skaut. To były naprawdę bardzo interesujące i inspirujące dwa dni. Do zobaczenia na kolejnych eventach, one są naprawdę potrzebne, by materializować głosy, które znamy i cenimy w naszej branży.

HTC VIVE i Maria Kożuchowska bardzo dziękuję za rekomendację dla okularów XR Elite, których używałem w trakcie pokazów naszej aplikacji CUHAcademy