Sophos Cloud produktem roku wg PC Pro Security!

pc-pro-award-bannerSophos Cloud jest najmłodszym produktem z oferty producenta, ale również tym, który najszybciej się rozwija. Jako że coraz więcej klientów korzysta z tego skutecznego zabezpieczenia zarządzanego w chmurze, produkt dostaje coraz więcej pozytywnych komentarzy od analityków oraz recenzentów.

Niezwykle miło nam poinformować, że producent otrzymał właśnie znaczącą nagrodę od PC Pro, najlepszego brytyjskiego miesięcznika IT, który przyznał nagrodę Produktu Roku w kategorii bezpieczeństwa (Security Product of the Year).

Redaktor magazynu PC Pro, Dave Mitchell w swojej recenzji stwierdził, że Sophos Cloud łączy intuicyjny i bardzo szybki portal internetowy z politykami opartymi na potrzebach użytkownika oraz wysokiej klasy cechami dodatkowymi. Dodając do tego wsparcie zarówno dla serwerów jak i komputerów oraz najlepsze wsparcie urządzeń mobilnych, Sophos Cloud to ciekawe zestawienie.

Po premierze Sophos Cloud dwa lata temu, Charles Koldgy, Research Vice President w IDC powiedział, że był to oczekiwany produkt na rynku bezpieczeństwa IT, który jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

Sophos Cloud przeszedł wiele zmian od czasu premiery, m.in. dodano zarządzane w chmurze web Gateway, mobilne zarządzanie i bezpieczeństwo oraz ochronę serwera.

Producent zapewnia, że Sophos Cloud będzie nadal się rozwijał.

Sophos Cloud to pełne bezpieczeństwo, które skupia się na użytkowniku końcowym. Polityki bezpieczeństwa są stosowane dla użytkownika na wszystkich urządzeniach, platformach oraz lokalizacjach. Nieważne jaki poziom zabezpieczenia wybierzesz (ochrona endpoint + web i kontrola urządzeń mobilnych lub inne kombinacje), wszystkie te rozwiązania współpracują ze sobą, zapewniając kompletną, zaawansowaną ochronę.

Przetestuj za darmo Sophos Cloud.

Dowiedz się więcej: www.sophos.com.pl lub skontaktuj się z partnerem Sophos: firmą Sun Capital.

źródło: Sophos Blog