Sophos dla Mac lepszy od Kaspersky’ego, Trend Micro, McAfee i Symanteca

Sophos dla MacPo raz pierwszy AV-Test opublikował wyniki testu porównującego produkty 18 firm, dostarczających zabezpieczenia przed malware dla Mac. Wyniki pokazują dużą rozbieżność w poziomie ochrony systemu Mac OS X. Sophos plasuje się w czołówce, uzyskując 96,6% wykrywalności malware dla Mac OS X w trybie On-Demand oraz 97,6% w trybie On-Access.

Ochrona dla Mac dostarczana przez Sophos okazała się lepsza niż rozwiązania firm Kaspersky, Trend Micro, Symantec i McAfee. Dodatkowo należy zauważyć, iż Sophos AV for Mac jest całkowicie bezpłatny dla użytkowników domowych, co stanowi wyjątek wśród pozostałych, wymienionych wyżej producentów. Pełne wyniki testu dostępne są na stronie internetowej AV-Test.

Zabezpiecz swojego Maca

Malware dedykowany dla systemu Mac OS X nie jest tak powszechny jak warianty dla Windows czy Android, jednak jest prawdziwym, rosnącym zagrożeniem. Wzrost ilości komputerów i urządzeń przenośnych Apple, każe zastanowić się co dalej z ich ochroną. Sophos, oprócz anti-malware dla Mac, oferuje również szyfrowanie dysków w urządzeniach Apple, wraz z centralnym zarządzaniem, dostosowanym do obsługi heterogenicznych środowisk.

Jeśli szukasz zabezpieczenia, które działa nie tylko dla Windows, ale również radzi sobie z malware na Mac i urządzeniach mobilnych, rozwiązania Sophos będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Odwiedź sophos.com/best-endpoint, aby przekonać się jak Sophos zwycięża z innymi producentami w dziedzinie ochrony, wydajności, kompatybilności i ceny.

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi chart
28/02/2015 17:23

Bmi Calc

Bmi Calculator For Females