Sophos Home – prosty (i darmowy) sposób zabezpieczenia sieci domowej

 

sophos

 

 

Ponieważ wielu z nas w czasie świąteczno-noworocznej przerwy korzysta z urlopu i spędza więcej czasu w domu, warto przyjrzeć się zabezpieczeniom naszych komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystamy więc z okazji, aby przedstawić Wam nowy, darmowy produkt do użytku prywatnego Sophos, o zaskakującej nazwie Sophos Home.

Sophos Home obsługiwany jest za pomocą przejrzystej konsoli online, która opiera się na wysokiej klasy technologii zabezpieczeń dla systeów Mac oraz Widnows, chroniąc Ciebie i Twoją rodzinę. Istnieje również możliwość blokowania określonych stron na określonych urządzeniach.
Można by długo rozpisywać się na temat świetnej technologii, kontroli aplikacji albo stron internetowych. Najważniejsze jest jednak to, że Sophos Home to wiodąca technologia bezpieczeństwa, której sposób zarządzania jest zaprojektowany z myślą o użytkowniku prywatnym. A przede wszystkim, jest ona darmowa!

Sophos zabezpiecza dziś już ponad 100 milionów pracowników. Nie tylko oni sami, ale i ich dzieci, rodzice czy znajomi potrzebują takiej samej ochrony w domu. W sieci czyha na nas wiele zagrożeń, od zainfekowanych stron internetowych, które zostawiają złośliwe oprogramowanie nawet po krótkiej wizycie, poprzez ransomware (oprogramowanie szyfrujące dane na dysku i blokujące je kluczem, dostępnym po dokonaniu opłaty) czy phishing.

Najwyższa pora na rozwiązanie zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpieczeństwie sieci w Twoim domu.

Zapraszamy serdecznie na sophos.com/home. Wszystko co trzeba zrobić to utworzyć darmowe konto, pobrać Sophos Home oraz dokonać instalacji.

Zachęcamy również do oceny Sophos Home w komentarzach.

Źródło: Sophos Blog