Sophos liderem ochrony Endpoint w Gartner Magic Quadrant

Podobnie jak przez ostatnie 6 lat, Sophos pozycjonuje się w kwadracie liderów w prestiżowym raporcie Gartner Magic Quadrant, dotyczącym ochrony platform typu Endpoint. Co więcej, Sophos jest jedynym producentem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, który jest liderem zarówno w kategoriach UTM (Unified Threat Management), Mobile Data Protection oraz Endpoint Protection Platforms.

Sophos po raz kolejny figuruje jako lider. Jednocześnie producent nie spoczywa na laurach i kontynuuje obraną drogę innowacyjności w dostarczaniu rozwiązań ochrony urządzeń końcowych. Sophos podejmuje się realizacji udogodnień dla użytkowników, jakie do tej pory było rzadko spotykane na rynku bezpieczeństwa IT: od integracji UTM i endpoint w pojedynczej konsoli, do połączenia zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) oraz ochrony końcówek w ramach jednej licencji. Jednocześnie producent nadal kieruje się swoim głównym hasłem: Security Made Simple. Ochrona użytkowników końcowych funkcjonuje niezawodnie, niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik, ani z jakich urządzeń korzysta – a wszystko szybko, efektywnie i łatwo.

„Magiczny kwadrant” Gartner’a bazuje na ocenie możliwości realizacji i kompletności wizji. Raport dostarcza informacji o niezależnych badaniach rynku rozwiązań do ochrony urządzeń końcowych, wyjaśnia, co dzieje się w tych segmentach przemysłu bezpieczeństwa oraz obnaża mocne i słabe strony wszystkich liczących się dostawców.

Pełen raport można uzyskać rejestrując się na stronie producenta. Zachęcamy do przekonania się czemu Sophos jest Liderem w branży Endpoint Protection.

Pełny raport

 

Więcej informacji można uzyskać również kontaktując się z nami:
Sun Capital Sp. z o.o.
Sophos Platiunum Partner
kontakt

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calculator
28/02/2015 09:10

Bmi Calculator For Females

Bmi Calc