Sophos Mobile Control 4.0 zdobył 5 gwiazdek od SC Magazine

SMC_SC_Magazine

Sophos Mobile Control w wersji 4.0 uzyskał najwyższą możliwą notę 5 gwiazdek od SC Magazine. Rozwiązanie EMM (Enterprise Mobility Management) od Sophos ułatwia zarządzanie firmowymi urządzeniami mobilnymi, ich zawartością oraz zainstalowanymi aplikacjami.

SC Magazine w swojej lipcowej recenzji nazywa Sophos Mobile Control 4.0 (SMC) „porządnym produktem o korporacyjnej jakości” i zauważa, iż SMC jest „prosty do wdrożenia i zarządzania przy ogromie oferowanych funkcji”.

Nagroda nie powinna nikogo dziwić – SMC 3.5 również otrzymał 5 gwiazdek od SC Magazine, co umiejscowiło Sophos w gronie Wizjonerów rozwiązań EMM w Magicznym Kwadrancie Gartnera.

Poniżej prezentujemy inne elementy wyróżnione w recenzji SC Magazine:

  • SMC wspiera BYOD dzięki self-service portal, w którym użytkownicy mogą „własnoręcznie obsłużyć większość działań help desku, jeśli administratorzy wybiorą taką strategię działania.”
  • „Konfiguracja, dodawanie użytkowników i urządzeń trwa jedynie minuty.”
  • „Dashboard jest bogaty w funkcje i prosty w nawigacji.”
  • „Jedną z cech produktu jest integracja antywirusa i dodatkowej ochrony, dobrze znanych klientom Sophos.”
  • „Dokumentacja dostarcza doskonałych informacji na temat wszystkich funkcji produktu, pozostając przy tym przejrzystą i prostą do zrozumienia.”
  • „Produkt ma dobry stosunek jakości do ceny.”

Sophos jako Wizjoner w Enterprise Mobility Management

Gartner’s Magic Quadrant dla EMM 2014 plasuje Sophos w ćwiartce Wizjonerów. Dowiedz się więcej co Gartner sądzi o Sophos i SMC z darmowego raportu.

Dowiedz się więcej o Sophos Mobile Control

SMC 4.0 zapewnia ochronę danych również poza biurem, wymuszając szyfrowanie urządzeń mobilnych. Dodatkowa kontrola dostępu do sieci, bazująca na statusie zgodności z narzuconymi regułami, czyni zabezpieczanie i zarządzanie urządzeniami oraz ich zawartością prostym i efektywnym.

Dostępny w wersji instalacyjnej oraz jako usługa, SMC umożliwia proste oraz zróżnicowane podejście do małych i średnich organizacji, chcących zarządzać i w pełni chronić urządzenia mobilne.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo, przedstawiającego podstawowe informacje na temat Sophos Mobile Control oraz do kontaktu z nami, w celu zaczerpnięcia informacji o SMC oraz utworzenia konta do testowania najlepszego produktu EMM dla firm dowolnej wielkości.

 

1 Komentarz. Zostaw nowy