Sophos Mobile Control wspiera iOS 9 – dlaczego warto zaktualizować

Sophos Mobile Control2Apple wydał nową wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS 9. Miło nam poinformować, że producent oprogramowania Sophos oferuje wsparcie urządzeń mobilnych dla systemu iOS 9 już od dnia wprowadzenia go przez Apple.

Jeżeli zarządzasz urządzeniami iOS przez Sophos Mobile Control (SMC) lub Sophos Cloud Mobile Control, możesz wykonać aktualizację do wersji iOS 9 w dowolnej chwili.

Nie ma potrzeby rekonfiguracji zarządzanych urządzeń z systemem iOS – ukaże się po prostu numer nowej wersji. Użytkownicy mogą bez dodatkowych zmian i od razu korzystać z urządzeń z iOS 9.

Zdecydowanie polecamy aktualizację z powodu wielu ważnych istotnych usprawnień bezpieczeństwa.

Wersja iOS 9 to ulepszenie zabezpieczeń, między innymi zmiana czterocyfrowego PIN-u na silniejszy sześciocyfrowy, wbudowane dwustopniowe uwierzytelnianie oraz wzmożona ochrona prywatności użytkownika przed niechcianymi reklamami.

Dzięki profesjonalizmowi producenta Sophos w zarządzaniu urządzeniami mobilnymi, zarządzaniu aplikacjami i egzekwowaniu polityk, użytkownicy iOS 9 będą bardziej bezpieczni niż kiedykolwiek wcześniej.

Podobnie jak Apple znany jest z prostych konstrukcji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu, produkty dla urządzeń mobilnych Sophos sprawiają, że zarządzanie wszystkimi Twoimi urządzeniami jest dziecinnie proste.

Zobacz jak łatwo jest zarządzać i zabezpieczyć wszystkie urządzenia przenośne: Odwiedź sophos.com.pl lub skonsultuj się z nami.

Źródło: Sophos Blog