Sophos switch – odzyskaj kontrolę nad swoją siecią

Jeśli jesteś jedną z wielu firm zmagających się z coraz większą liczbą urządzeń podłączonych do sieci i wymagających zasilania oraz poszukujesz sposobu na odzyskanie kontroli nad swoją siecią, oferta przełączników od Sophos powinna Cię zainteresować.

W ramach portfolio producenta znajdziesz modele różniące się pod względem liczby portów oraz możliwości zasilenia innych urządzeń przy wykorzystaniu PoE. Switche gwarantują nie tylko możliwość połączenia wielu urządzeń w jedną sieć wraz z opcją zasilania części urządzeń po kablu sieciowym, ale również poprawiają bezpieczeństwo, pozwalając zrobić segmentację sieci.

Oczywiście wiele innych rozwiązań odgrywa równie istotną rolę, ale nigdy nie należy lekceważyć roli, jaką mogą odgrywać switche. Jeśli posiadasz już produkty Sophos, dzięki dodaniu do nich switchy, zyskujesz: lepszą widoczność sieci, mniejsze koszty zarządzania oraz atrakcyjniejszą cenę. O wygodzie użytkowania świadczy fakt, iż wszystkim można zarządzać z jednego miejsca – Sophos Central. Zarządzanie jest również obsługiwane poprzez konsolę (CLI) lub protokołu SNMP.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pod adresem sophos.com/switch