Sukces Sophos w corocznym zestawieniu CRN Annual Report Card

sophosNiezwykle miło nam poinformować, że Sophos został laureatem nagród dla najlepszego dostawcy IT we wszystkich trzech kategoriach bezpieczeństwa w dorocznym zestawieniu CRN Annual Report Card (ARC). Sophos jako jedyny producent został nagrodzony aż w trzech kategoriach.

Już drugi rok z rzędu Sophos zwyciężył w dwóch kategoriach – Client Security Software i Network Security Appliances. W tym roku kanał również wybrał producenta jako ogólnego zwycięzcę w kategorii oprogramowania do bezpieczeństwa sieci (Network Security Software).

ARC podsumowuje wyniki kompleksowego badania satysfakcji dostawców rozwiązań sprzętowych, oprogramowania i usług.

Ponad 2400 dostawców rozwiązań zostało poproszonych o ocenę ich satysfakcji z 72 partnerów sprzedażowych, w 22 głównych kategoriach produktów. Sprzedawcy z najwyższymi ocenami są określeni jako najlepsi przez swoich partnerów.

Sophos otrzymał również nagrodę Xchange Xcellence podczas eventu XChange 2015 (9-11 sierpnia w Waszyngtonie D.C.) za sponsoring Security University i za wspaniałe wystąpienie starszego eksperta ds. bezpieczeństwa Sophos – Johna Shiera.

Społeczność partnerów ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu w zakresie ochrony systemów i informacji przed cyberatakami w firmach i instytucjach państwowych różnych wielkości. Wyjątkowo wysokie oceny przyznawane przez naszych partnerów za 2015 r. odzwierciedlają nasze poświęcenie dla kanału partnerskiego. – Mike Valentine, wiceprezes sprzedaży globalnej w Sophos

CRN i jego czytelnicy zauważyli u producenta wielu kluczowych pracowników ds. marketingu i sprzedaży oraz ich zaangażowanie i wpływ wewnątrz kanału. Otrzymanie nagród w trzech kategoriach bezpieczeństwa jest niebywałym honorem dla całej firmy.

Ponadto, dzięki informacjom zwrotnym od dostawców rozwiązań IT, Sophos może ciągle doskonalić swoją ofertę produktów i poprawić komunikację z partnerami.

Jako sprzedawca rozwiązań Sophos ze swojej strony serdecznie gratulujemy producentowi tak wspaniałego wyniku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty producenta? Zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Źródło: Sophos Blog