Świąteczne rabaty na produkty firmy Sophos – Firewall Sophos XGS

W związku ze zbliżającymi się świętami, zachęcamy do skorzystania z aktualnych promocji na produkty Sophos:

Potrzebujesz nowego firewalla? Kończy Ci się licencja na dotychczasowe rozwiązanie? Skorzystaj z promocji na niezwykle wydajny i bezpieczny UTM nowej generacji – Sophos XGS

– dla nowych klientów oraz klientów posiadających inne rozwiązania firmy Sophos – kup 3 letnią licencję X-stream Protection oraz odbierz sprzęt za symboliczną opłatę 

Nowi klienci oraz klienci korzystający dotychczas z innych produktów firmy Sophos mogą skorzystać z 99 procentowej zniżki na hardware oraz 1 % na licencję w przypadku zakupu licencji X-stream Protection na minimum 3 lata.

*Oferta nie dotyczy modeli – XGS 87(w), XGS 5500, XGS 6500 oraz odnowień licencji.

– dla klientów pragnących zmigrować swoje urządzenia z Sophos UTM SG series (pracujących na systemie systemie Sophos UTM*) na Sophos XGS

Jeśli dotychczasowe bezpieczeństwo Twojej sieci oparte jest na urządzeniu z serii SG i obawiasz się, że twoje może niedługo osiągnąć status end-of-life, bądź przestało być wystarczająco wydajne – rozważ migrację na urządzenie z serii XGS. Lepszego momentu niż teraz z pewnością nie będzie.
Decydując się na zakup sprzętu z serii XGS wraz z 3 letnią licencją Xstream Protection, zyskujesz 99 % rabat na urządzenie, 1% rabatu na zakupioną do niego licencję, możliwość korzystania z modułu Web Server Protection (przez 3 lata za darmo) oraz 60 % zniżki na zabezpieczenie Twojej poczty – Central Email Advanced. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2022 r.

Uwaga: Promocji nie podlegają modele XGS 87(w), 5500 oraz 6500.

*Oferta nie dotyczy klientów, którzy zmigrowali system operacyjny swoich urządzeń do SFOS, klientów tych obowiązuje oferta dla użytkowników migrujących z urządzeń XG (opisana poniżej)*.

– dla klientów migrujących z urządzeń XG – 50 % rabatu na hardware w przypadku zakupu min. 3 – letniej licencji Xstream Protection

Sophos XGS Xstream Protection

 

Dodatkowe korzyści:

·        Poprawienie przepustowości łącza: Sophos Firewall i seria XGS zapewniają znaczny wzrost wydajności w stosunku do wszystkich poprzednich modeli. Architektura Xstream umożliwia przyspieszone działanie usług takich jak: SaaS, SD WAN oraz innych aplikacji działających w chmurze, dzięki czemu zwolnione zostają dodatkowe zasoby procesora, które teraz mogą zostać wykorzystane do inspekcji pakietów TLS.

·        Urządzenie nowej generacji: Sophos Firewall OS w serii XGS oferuje wiele funkcji, które były dotychczas niedostępne dla urządzeń UTM. Przyspieszone działanie rozwiązań typu: SaaS, SD-WAN i programów działających w chmurze, takich jak VoIP, wideo i innych zaufanych aplikacji. Aplikacje podlegające polityce przyśpieszenia, umieszczane są w Xstream FastPath – co gwarantuje optymalizację ruchu w sieci.

·        Więcej niż Firewall: Sophos Central (konsola do zarządzania produktami i usługami od Sophosa) umożliwia dostęp do zintegrowanego ekosystemu, wewnątrz którego przesyłane są informacje o bezpieczeństwie sieci. Środowisko to jest centralnie zarządzane, dzięki czemu nie potrzebujesz dostępu do wielu konsol, a zarządzasz wszystkimi rozwiązaniami w jednym miejscu.

·        Xstream Protection: pakiet licencji zapewniający; zaawansowaną ochronę sieciową, internetową, głęboką analizę plików bez potrzeby uruchamiania ich w czasie rzeczywistym (Zero-Day Protection), automatyzację połączeń VPN’owych oraz 30- dniowy okres przechowywania danych w ramach zaawansowanego raportowania centralnego.

Sophos Firewall Licenses Features

 

 

 

 

 

1 Komentarz. Zostaw nowy

Świąteczne rabaty na produkty Sophos
09/12/2022 16:53

[…] Zachęcamy również do zapoznania się z promocjami dotyczącymi zakupu UTM’a –  Sophos XGS. […]