Sygnanet – system do przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów w naszym portfolio!

Miło nam poinformować, że do szerokiego wachlarza oferowanych przez nas rozwiązań dołączył Sygnanetpoufne i szyfrowane narzędzie do przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów i zarządzania nimi.

Sygnanet jest odpowiedzią na zmieniające się prawo – tzw. dyrektywę UE o ochronie sygnalistów i projekt polskiej ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa. Aby pomóc Państwu spełnić nowy obowiązek prawny, rozszerzyliśmy oferowane przez nas narzędzia o produkt, dzięki któremu w łatwy sposób będziecie mogli nie tylko przyjmować zgłoszenia o nieprawidłowościach, ale i nimi zarządzać.

Zdecydowaliśmy się na Sygnanet, ponieważ to jedyne polskie narzędzie gwarantujące wymaganą prawnie pełną poufność zgłoszeń. Zgłoszenie i załącznik są szyfrowane lokalnie, na urządzeniu zgłaszającego i w takiej postaci wysyłane dalej – oznacza to, że dostawca oprogramowania nie ma wglądu w treść zgłoszeń, tylko Państwo macie do nich dostęp.

Sygnanet jest zgodny z Dyrektywą o sygnalistach UE, projektem Ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa, RODO, Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Producent oprogramowania – Specfile Project Sp. z o.o. – od kilku lat działa w branży cybersecurity, rozwijając technologię szyfrującą dane w oparciu o algorytmy klucza prywatnego i publicznego AES i RSA. Dysponując tą technologią szyfrowania oraz wykorzystując duże doświadczenie i wiedzę o procesach zachodzących w sieciach internetowych stworzyli serwis niezwykle bezpieczny, nie mający sobie równych pod tym względem z aktualną konkurencją.

Twórcy systemu są autorami takich serwisów jak Przelewy24, Bilety24 czy Specprawnik. Z Sygnanet korzysta już ponad 100 instytucji w całej Polsce, w tym urzędy, uczelnie wyższe, szkoły, firmy produkcyjne, ośrodki medyczne, banki i wiele innych.

Sygnanet.pl - szyfrowany, poufny i prosty w obsłudze system do przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów.