Ulepszenia w certyfikacji KERIO

Certyfikacja Kerio Workspace

Program Partnerski Kerio został zaprojektowany, żeby dostarczyć partnerom wszystko, czego potrzebują do osiągnięcia sukcesu z Kerio. Nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszenie współpracy biznesowej, również przez ciągłe dostarczanie wiedzy o produktach Kerio. Ulepszyliśmy nasz Program Certyfikacji, zapewniając odpowiednią wiedzę i pewność siebie w sprzedaży i wdrażaniu produktów.

Wprowadziliśmy do Certyfikacji egzamin techniczny Kerio Workspace. Egzamin składa się z 30 pytań na temat wiedzy o produktach, ich funkcjonalności i konfiguracji. Porozmawiaj ze swoim Channel Managerem, w celu przystąpienia do egzaminu.

Kerio Workspace 2.0 Fundamentals szkolenie online. Szkolenie zawiera informacje na temat funkcjonalności i użytkowania Kerio Workspace. Szkolenie będzie dotyczyło konfiguracji, budowy oraz cech Kerio Workspace, które zapewniają usprawnienie obiegu plików i współpracy pomiędzy dowolnymi organizacjami. Informacje będą wkrótce dostępne na Portalu Partnerskim.

Egzamin dotyczący certyfikacji obejmuje wszystkie produkty Kerio: Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator oraz Kerio Workspace. Po zdaniu takiego egzaminu będziesz posiadał wiedzę na temat produktów Kerio, licencjonowania, software maintenance i OS.

(artykuł Kerio Technologies dedykowany dla resellerów producenta)

2 Komentarzy. Zostaw nowy

Krzysiek
21/05/2012 07:42

Do nowej certyfikacji będziemy przygotowywali naszych partnerów w trakcie imprezy integracyjnej w Ślesinie http://firewall.com.pl/coroczny-zjazd-resellerow-kerio-w-polsce-slesin-2012/