VIVE XR Elite Deluxe Pack

HTC VIVE producent okularów VR, udostępnia specjalny dodatek dla obecnie flagowego produktu VIVE XR Elite.
VIVE XR Elite Deluxe Pack, o tym zestawie mowa, składa się z czterech nowych akcesoriów zaprojektowanych w celu zwiększenia ergonomii i komfortu korzystania z urządzenia.

Nowi i obecni klienci VIVE XR Elite mogą otrzymać Pakiet Deluxe za darmo, rejestrując się na stronie internetowej VIVE. Gracze, entuzjaści XR i użytkownicy korporacyjni będę mogli korzystać z jeszcze wygodniejszego konfigurowalnego środowiska dzięki tym nowym dodatkom:
1) Uszczelka czołowa VIVE 2.0 do serii XR: zapewnia idealne dopasowanie, równomiernie rozkłada nacisk wokół oczu, minimalizując wyciek światła.
2) Uszczelka VIVE MR do serii XR: wygodnie dopasowuje się do czoła i zapewnia wystarczającą wentylację, a widzenie peryferyjne zapewnia doskonałą rzeczywistość mieszaną.
3) Pasek VIVE Deluxe do serii XR: Równomiernie rozkłada ciężar zestawu słuchawkowego z przodu i z tyłu, dzięki czemu jest lżejszy i bardziej stabilny podczas ruchu.
4) Klipsy zausznikowe VIVE do serii XR: Zapewniają bezpieczne połączenie mocowania akumulatora.

Od 3 czerwca do 3 lipca 2024 r. obecni posiadacze kart VIVE XR Elite mogą bezpłatnie zamawiać akcesoria z pakietu Deluxe, klikając ten link

Klienci muszą zarejestrować numery seryjne swoich urządzeń w HTC VIVE, aby odebrać te akcesoria.

oryginalny wpis