Ważne informacje na temat Kerio Workspace

 

 

Informacja od producenta, firmy Kerio Technologies.
migration

„20 grudnia 2013 firma Kerio poinformowała swoich partnerów o sześciomiesięcznym przedłużeniu serwisowania produktu Workspace,  tj. do 31 lipca 2014 roku. Jesteśmy teraz w trakcie powiadamiania o tym klientów Workspace oraz o możliwości bezpłatnej migracji do Samepage z dożywotnią promocją cenową.

Dlaczego dajemy dodatkowe sześć miesięcy?

– W styczniu 2013 roku, Kerio przekazało informację, że z końcem stycznia 2014 zakończy obsługę rozwiązania Workspace oraz, że będzie wspierać zarówno eksport treści Workspace, jak i migrację zawartości do Samepage w 4 kwartale 2013 .

Eksport zawartości Workspace i migracji treści do Samepage jest już teraz w pełni dostępny. Ponieważ umożliwiliśmy to dość późno, dodaliśmy 6 miesięcy na przeprowadzenie migracji.

Przygotowaliśmy informacje, które będziemy wysyłać do klientów Workspace w ciągu najbliższych kilku dni, ogłaszając przedłużenie wsparcia oraz przypominający o programie lojalnościowym Workspace, w którym klienci dostaną 75 % zniżki dożywotnio i darmową migrację po przeniesieniu do płatnego Samepage w planie Business.”

Jeżeli jesteś zainteresowany migracją swojej licencji Workspace do Samepage, prosimy o kontakt z firmą, która obsługuje Cię w zakresie rozwiązań Kerio lub dystrybutorem Kerio.

1 Komentarz. Zostaw nowy