Webcast Sophos SafeGuard Enterprise 6.1

SGN 6.1 webcastSun Capital – Platynowy partner Sophos wraz z firmą Sophos ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych kompleksowym szyfrowaniem danych na webcast, poświęcony najnowszej wersji Sophos SafeGuard Enterprise 6.1. W trakcie sesji przedstawione zostaną szczegółowe informacje techniczne w odniesieniu do nowej wersji, które pomogą firmom i organizacjom sprostać coraz to większym wyzwaniom związanym z wdrożeniem narzędzi do szyfrowania.

Główne tematy:

OKRozszerzone wsparcie dla platform systemowych:

  • Szyfrowanie dla Mac – pełne szyfrowanie dysków + szyfrowanie plików na urządzeniach przenośnych, zasobach sieciowych i chmurze
  • Wsparcie dla Windows 8 we wszystkich modułach SafeGuard

OKUdoskonalona obsługa:

  • Tworzenie kluczy w SGN bez konieczności wylogowywania / ponownego uruchamiania
  • Uproszczenie konsoli Management Center

OKWsparcie dla dodatkowych usług przechowywania w chmurze na stacjach końcowych oraz dla SkyDrive na urządzeniach mobilnych

Zarejestruj się już dziś i weź udział w prezentacji, po zakończeniu której będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania ekspertom Sophos.

terminarz  Czwartek, 23 stycznia | godz. 13:00 – 14:00 CET

Rejestracja

 

 

Pamiętaj: Jeśli nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo, rejestracja da Ci możliwość zapoznania się z nagraniem, które zostanie wysłane na Twoją skrzynkę mailową.