WEBINAR: Cyberbezpieczeństwo w placówkach medycznych wg. Sophos

Sektor ochrony zdrowia jest nieustannie celem ataków cybernetycznych. Aż 66% organizacji świadczących usługi medyczne było ofiarą ransomware w ostatnim roku. To prawie dwukrotny wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Sophos od lat pomaga w zapewnieniu ochrony m.in. dla szpital na całym świecie, aby bezpiecznie mogły skupiać się na swoich obowiązkach.

Wraz z producentem mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na webinar, prowadzony przez Grzegorza Noconia – Inżyniera Systemowego Sophos, w trakcie którego przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące możliwości podniesienia poziomu bezpieczeństwa informatycznego w placówkach ochrony zdrowia. Podczas prezentacji będzie okazja dowiedzieć się jak Narodowy Fundusz Zdrowia może wspierać implementację systemów ICT, w tym urządzeń, oprogramowania czy usług zapewniających zapobieganie, wykrywanie i reagowanie na zagrożenia cyberbezpieczeństwa i nie tylko.

Zapraszamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

Webinar odbędzie się w czwartek, 17 listopada, w godzinach 10:00 – 11:00.

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prowadzić szkolenia z cyberbezpieczeństwa i weryfikować osiągnięcia uczestników w sposób ciekawy i nietuzinkowy, przy wykorzystaniu technologii VR, zapoznaj się z możliwościami oferowanymi przez Company (Un)Hacked i skontaktuj się z nami. Powołaj się na ten wpis, a otrzymasz specjalny bonus przy zakupie aplikacji i gogli.