WEBINARIUM CYPHER.DOG: Czy stać Cię na wyciek firmowych danych?

Już we wtorek, 28.09.2021 r., o godzinie 10:00 zapraszamy na webinarium producenta oprogramowania CYPHER.DOG, w ramach którego prelegenci odpowiedzą m.in. na pytanie czy Twój biznes udźwignie ewentualny wyciek firmowych danych oraz dlaczego warto szyfrować pliki zawierające takie informacje?

AGENDA:

1) Co jest istotne w każdym biznesie?
2) Najczęstsze wymówki dla braku wprowadzonych zasad odnośnie cyberbezpieczeństwa.
3) Incydenty to realne liczby i skutki dla wielu biznesów.
4) Dlaczego warto szyfrować przesyłane i przechowywane dane?
5) Ten ma dane, kto ma klucze.
6) Identyfikacja procesów w firmie połączona z analizą ryzyka.
7) Co znajduje się na dyskach twardych i innych nośnikach pamięci?
8) RODO a ochrona środowiska.

Prelegenci: Przemysław Kucharzewski, VP Sales, Cypher.Dog oraz Szymon Meryk, Kierownik Działu Sprzedaży, WIPERAPP

Język: polski

Czas trwania: 1 godzina

REJESTRACJA: https://webinar.getresponse.com/wJj8f/cypherdog-czy-stac-cie-na-wyciek-danych-biznesowych

Cypher.Dog jest zestawem narzędzi służącym do ultrabezpiecznego przesyłania plików, przechowywania ich w postaci zaszyfrowanej na dysku lub w chmurze oraz komunikacji tekstowej. Aplikacja desktop przeznaczona jest dla użytkowników systemów Windows, macOS i Linux.

Po co?

Cypher.Dog stworzony został po to, aby chronić Twój biznes przed cyberzagrożeniami, takimi jak szpiegostwo gospodarcze, invoice-hacking, wyciekami danych oraz skutkami szantażu przez cyberprzestępców używających nowej generacji ransomware. Pozwala na zgodność Twojej organizacji z wymogami prawnymi, takimi jak RODO, nowa ustawa o cyberbezpieczeństwie, dyrektywa D KNF czy PN-ISO 2700x.

Dla kogo?

Dla organizacji i profesjonalistów chcących zabezpieczyć swoje istotne procesy, jak choćby komunikację z kancelarią prawną czy biurem rachunkowym, wysyłkę ofert i faktur dla klientów, komunikację organów spółek, wysyłkę danych medycznych czy zbiorów danych osobowych.

Czym się różni?

Rozwiązanie opiera się o szyfrowanie asymetryczne, gdzie odszyfrowanie danych możliwe jest za pomocą klucza prywatnego odbiorcy, zaś w całym procesie komunikacji nie występuje tzw. trzecia strona. Cypher.Dog gwarantuje bezwzględną ochroną klucza prywatnego na urządzeniach użytkownika oraz dzięki modelowi zero-knowledge security chroni tożsamość strony komunikacji.