WEBINARIUM GFI Software: Uważasz, że potrzebujesz większej przepustowości sieci? Najpierw wypróbuj Exinda Network Orchestrator!

1900x310 december_Final

 

Zarejestruj się na webinar, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów rozwiązywania problemów dotyczących sieci.

Czy wiesz ile może Cię kosztować pojedynczy incydent związany z awarią infrastruktury lub aplikacji? Według najnowszego badania IDC straty mogą wynieść od 100 tysięcy do 1 miliona dolarów – nie za dzień, lecz godzinę awarii.

Nic dziwnego, że lepsze zarządzanie siecią jest tak ważnym celem, szczególnie dla firm, którym często brakuje zasobów, aby poradzić sobie z niską wydajnością sieci w odpowiednim czasie.

Rozwiązania do zarządzania siecią są jednymi z najważniejszych rozwiązań dla małych i średnich firm. Proaktywne zarządzanie siecią zapobiega przestojom, zmniejsza straty przychodów i poprawia zadowolenie klienta.

Wiesz, co jest zaskakujące? Jak proste może być zapewnienie doskonałej wydajności sieci. Weź udział w webinarium, odkryj zalety rozwiązania do monitorowania sieci w czasie rzeczywistym i zobacz krótką prezentację produktu GFI Software – Exinda Network Orchestrator. Exinda jest urządzeniem, które pozwala na zarządzanie urządzeniami, użytkownikami, ruchem i aplikacjami w sieci firmowej. Urządzenie pozwala bardzo łatwo priorytetyzować jedne aplikacje, całkowicie wyłączać inne lub obniżać im przydział dostępnego łącza internetowego. Dzięki temu administratorzy sieci mają pewność, że aplikacje, które wymagają wydajnego łącza zawsze mają do niego dostęp. Dodatkowo, Exinda umożliwia utworzenie i stosowanie polityk dostępu do aplikacji i łącza dla konkretnych aplikacji i użytkowników, wraz ze szczegółowymi raportami użycia.

 

Podczas webinarium nauczysz się:

  • wartości przeprowadzania regularnych ocen wydajności sieci oraz sposobu szybkiego identyfikowania i usuwania typowych blokad wydajności;
  • rozpoznawania ruchu, tworzenia raportów jakości, tworzenia zasad QoS;
  • dlaczego zakup większej przepustowości nie rozwiąże problemów z wydajnością.

Webinarium odbędzie się w środę 11 grudnia 2019 r. o godzinie 11:00. REJESTRACJA

Zachęcamy do udziału!