Webinarium PL: Wykorzystaj siłę uczenia maszynowego w rozwiązaniu Sophos Firewall do ochrony przed nieznanymi zagrożeniami

firewall_sophos

Zapraszamy na nowy cykl webinariów Sophos w języku polskim, który rozpocznie się już w czwartek 26 kwietnia 2018 o godzinie 10:00. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone uczeniu maszynowemu zaimplementowanemu w rozwiązaniu Sophos Firewall oraz temu w jaki sposób pomaga ono chronić przed nieznanymi zagrożeniami.

Przy tak dużej różnorodności skomplikowanych metod ataku trudno jest obronić się przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Efektywna ochrona jest jednak możliwa i wcale nie taka trudna w implementacji, jeśli skorzysta się z właściwej technologii.

Podczas  webinarium prowadzący zaprezentuje w jaki sposób atakujący podejmują próby zainfekowania komputerów z wykorzystaniem maili phishingowych lub fałszywych stron internetowych, a także rozsyłają złośliwy kod przez lokalną sieć, próbując doprowadzić do kradzieży lub zaszyfrowania poufnych firmowych danych.

Sophos pokaże również swoje rozwiązania do wdrożenia na brzegu sieci i w urządzeniach końcowych oraz zademonstruje w jaki sposób funkcjonują one jako integralny system w celu automatycznej ochrony danych przed zagrożeniami, bez konieczności interwencji człowieka.

Webinarium odbędzie się w czwartek 26 kwietnia 2018 o godz. 10:00. REJESTRACJA

Prowadzący: Grzegorz Nocoń

Uwaga: Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarium z powodu napiętego harmonogramu, nadal możesz się zarejestrować. Zaraz po spotkaniu otrzymasz link do nagrania. Udział w webinarium jest bezpłatny, jedyne opłaty mogą być związane z kosztami połączenia telefonicznego.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji na to wydarzenie!