Webinarium: Szyfrowanie danych w czasach PRISM – prosto i skutecznie

Banner_1

Live-demo: Szyfrowanie danych w czasach PRISM – prosto i skutecznie

Wspólnie z producentem oprogramowania SOPHOS mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne webinarium w j.polskim „Szyfrowanie danych w czasach PRISM – prosto i skutecznie”. Pojawiające się na pierwszych stronach gazet informacje o skandalu wokół PRISM sprawiły, że wszyscy mamy większą świadomość dotyczącą istniejących zagrożeń. Jedno stało się jasne: szyfrowanie danych jest niezbędne! SafeGuard Enterprise oferuje sprawdzone i znane od wielu lat profesjonalne szyfrowanie danych znajdujących się na: komputerach stacjonarnych czy laptopach, w folderach lokalnych i sieciowych, na przenośnych nośnikach pamięci, w tym kartach pamięci czy płytach DVD oraz danych wysyłanych do serwisów chmurowych. Podczas sesji przedstawimy szczegółowo poniższe tematy:

  • Szyfrowanie danych na komputerach stacjonarnych, laptopach, przenośnych nośnikach pamięci i dyskach sieciowych,
  • Bezpieczną wymianę danych poprzez prywatne i publiczne usługi przechowywania danych w chmurze i dostęp do nich np. z tabletów iOS/Android,
  • Transparentną ochronę danych użytkowników niewymagającą zmiany ich nawyków pracy.

Webinarium dostarczy Państwu praktycznych informacji na temat szyfrowania danych, a prezentacja konsoli umożliwi zapoznanie się z produktem od podszewki. Jeśli nie możecie Państwo wziąć udziału w webinarium, prosimy o rejestrację, gdyż link do nagrania będzie przesłany automatycznie w mailu.

terminarz22 sierpnia 2013, godz. 10.00 – 11.00

Rejestracja

3 Komentarzy. Zostaw nowy