Wersja Demo Ice Warp Epos – wypróbuj za darmo !

Pragniemy poinformować wszystkich klientów korzystających z serwera pocztowego Ice Warp, oraz tych którzy poszukują dla siebie nowoczesnej, bezpiecznej i intuicyjnej usługi serwera pocztowego, że od dzisiaj można wypróbować zupełnie za darmo wersję demo najnowszej wersji serwera pocztowego Ice Warp – Epos.

Kilka najważniejszych funkcji, których z pewnością nie możesz przeoczyć:
  • Wszystkie funkcje widoczne w jednym panelu.

Twój osobisty pulpit w przeglądarce, dzięki któremu, za pomocą jednego kliknięcia otrzymujesz dostęp do: swojej ostatniej aktywności, nagrań ze spotkań, plików i folderów oraz zaproszeń na spotkania.

  • Dostęp do wątków w konwersacji, dzięki którym Team Chat staje się jeszcze bardziej przejrzysty

Zaprojektowany na nowo TeamChat pokazuje tylko kluczowe wątki w konwersacji, aby zobaczyć całą rozmowę należy rozwinąć poszczególny wątek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Świeżo zaprojektowana aplikacja mobilna Ice Warpa

Konferencje i rozmowy grupowe zostały znakomicie zintegrowane z aplikacją mobilną i zapewniają dokładnie te same funkcje co aplikacja webowa.

  • W pełni bezpieczne wysyłanie załączników

Od tej pory każdy załącznik wysyłany będzie jako tzw. Inteligentny załącznik, do którego pobrania odbiorca otrzyma link. W centrum udostępniania, użytkownik będzie mógł sprawdzić lokalizację oraz IP użytkowników, którzy otrzymali dostęp do plików.

Ice Warp Epos Inteligentne załączniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Konferencje na najwyższym poziomie nawet dla tysiąca uczestników

Dla spotkań o charakterze biznesowym Ice Warp umożliwił wykorzystanie wirtualnego tła oraz lobby w którym można wykorzystać dopasowaną przez siebie tapetę oraz „granie na czekanie”. W konferencji udział wziąć może nawet do 1000 użytkowników.

Jeśli jesteś zainteresowany dalszym odkrywaniem funkcjonalności Eposa, zarejestruj się na darmowy webinar, który odbędzie się w dniach 10, 18, 19 stycznia.