Zapisz się na bezpłatne szkolenie z cyberbezpieczeństwa w technologii VR. Nie pozwól aby uciekła Ci taka okazja i zarezerwuj termin już dzisiaj!

Z pewnością nie raz słyszałeś o tym, jakie straty finansowe ponoszą firmy, które stały się celem ataków hakerskich. Starty wiążą się nie tylko z konsekwencjami finansowymi ale również prawnymi czy wizerunkowymi. Aby chronić się przed tego typu atakami nie wystarczy jedynie zainwestować w skuteczny sprzęt i oprogramowanie – najsłabszym ogniwem dalej pozostanie człowiek. Socjotechnika, którą z powodzeniem wykorzystują cyberprzestępcy pozwala skutecznie manipulować niedoświadczonymi użytkownikami. Kluczem, do tego aby wzmocnić świadomość użytkowników odnośnie cyberzagrożeń jest skuteczne szkolenie i…. jeszcze raz szkolenie.

Część pracowników, którzy mieli szczęście i przeszli jakiekolwiek szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa, uczestniczyła zazwyczaj w tradycyjnych wykładach, które nie dla wszystkich są jednakowo ciekawe. My proponujemy szkolenie w formie interaktywnej rozgrywki w ramach dedykowanych scenariuszy gier w wirtualnej rzeczywistości. Odwracamy rolę i kursanci biorący udział w szkoleniu stają się hakerami, dzięki temu wszystkie techniki i sposoby manipulacji muszą opracować sami. Szkolenie jest przygotowane w formie gry i nie wymaga od kursanta specjalistycznej wiedzy.

Od teraz dajemy Ci możliwość bezpłatnego umówienia w swojej firmie takiego szkolenia. Formularz zgłoszeniowy daje Ci możliwość umówienia z nami spotkania, na którym bezpłatnie przeprowadzimy szkolenie max do 4 osób, pokażemy w jaki sposób działa aplikacja i wprowadzimy Twój zespół w wirtualny świat na dedykowanym do tego przywiezionym przez nas sprzęcie. Zapraszamy do umawiania terminów.

Wejdź na nasz profil i ustal termin spotkania z naszym szkoleniowcem.