Zbieramy zapisy na bezpłatne szkolenia SOPHOS dla administratorów

miss W kończącym się kwartale przeszkoliliśmy bezpłatnie ponad dwudziestu administratorów rozwiązań SOPHOS !

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń związanych z nową edycją bezpłatnych szkoleń administratora SOPHOS!

Im więcej będzie zgłoszeń na określone szkolenie tym szybciej przygotujemy je dla Ciebie ze współfinansowaniem producenta.

W chwili obecnej mamy już pierwsze zgłoszenia dla różnych tematów szkoleniowych SOPHOS, nie zebrało się jednak kworum bym móc wystartować z jakimś konkretnym szkoleniem produktowym. LICZYMY NA NOWE ZGŁOSZENIA

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt[at]suncapital.pl, w temacie prosimy wpisać nazwę wybranego dla siebie szkolenia np: „szkolenie SOPHOS EndPoint”.

Po zebraniu minimum 3 zgłoszeń w danym pakiecie, będziemy indywidualnie kontaktować się z kandydatami do szkoleń, celem ustalenia optymalnego dla wszystkich terminu.

Zakres szkoleń obejmuje 5 tematów: SOPHOS – ŚCIEŻKI SZKOLENIOWE DLA ADMINISTRATORÓW:

SOPHOS EndPoint – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS SafeGuard – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS Email – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS UTM  – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS MobileControl – Szkolenie w siedzibie SunCapital

Nie przegap okazji i możliwości bezpłatnego szkolenia administratora SOPHOS, zdobycia wiedzy i certyfikatu w idealnych warunkach warsztatowych, w idealnym dla Ciebie czasie.

Sprawdź ile zaoszczędzisz, zgłaszając się do nas

 

*Szkolenie obejmuje instalację i konfigurację stacji roboczych i serwerów, podstawowe zagadnienia administracyjne, panel otwarty. Przewidziany czas szkolenia 6h, w trakcie szkolenia przewidziany jest katering dla uczestników. Po szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Średni koszt takiego szkolenia dla jednej osoby wynosi 1199 zł netto. W ogłaszanej edycji szkolenie finansuje producent, czyli firma SOPHOS. Serdecznie zapraszamy.

 

1 Komentarz. Zostaw nowy