Znaczne zwiększenie wydajności archiwizacji w MailStore Server 9

Mailstore-v9MailStore Server sprawdza każdą wiadomość w skrzynce pocztowej, aby dowiedzieć się, czy jest ona już zarchiwizowana. Działanie to zapobiega duplikowaniu elementów występujących w archiwum. Czas niezbędny do wykonania tej operacji może być różny i zależy w głównej mierze od ilości archiwizowanych skrzynek, wielkości otrzymanych wiadomości oraz rozmiaru istniejącego archiwum.

MailStore Server 9 po raz pierwszy wyposażony został w inteligentny system cache oraz nowy algorytm podpowiedzi, które znacznie zmniejszają czas potrzebny do sprawdzenia wiadomości podczas archiwizacji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z white paper, aby dowiedzieć się więcej na temat wyników testów wydajności MailStore Server 9, a także jak tę wydajność wykorzystać we własnym środowisku.

Wszystkich zainteresowanych dokładniejszym poznaniem rozwiązania do archiwizacji poczty z serwerów Exchange, Kerio Connect, IceWarp, usługi Office 365, klientów lub dowolnego systemu pocztowego wspierającego komunikację w oparciu o protokół IMAP, zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem MailStore w Polsce. Zachęcamy także do kontaktu firmy, które szukają sprawdzonego rozwiązania jako uzupełnienia ich portfolio produktowego – oferujemy wsparcie, szkolenia i atrakcyjne rabaty resellerskie.