GFI LanGuard 2014 R2 – zmiana licencjonowania i ulepszenia w nowej wersji

LanGuard2014R2LaunchPartnersEN

13 maja 2014 GFI LanGuard przechodzi w subskrypcyjny model licencjonowania. Wiąże się to z roczną opłatą za używanie produktu, który będzie działał wyłącznie przez czas trwania subskrypcji.

Ważne: Update nie wiąże się z żadnymi zmianami cen. Opłaty subskrypcyjne – zarówno za pierwszy rok jak i kolejne lata – pozostają na tym samym poziomie.

 

Kluczowe ulepszenia w nowej wersji produktu:

Skanowanie urządzeń mobilnych: GFI LanGuard 2014 R2 pozwala na audyt urządzeń mobilnych połączonych z Office 365, Google Apps i Apple Profile Manager.

Rozszerzona ocena podatności urządzeń sieciowych: GFI LanGuard 2014 R2 oferuje ocenę zagrożeń i podatności na ataki routerów, drukarek, switchy od następujących producentów: 3Com, Dell, SonicWALL, Juniper Networks, NETGEAR, Nortel, Alcatel, IBM i Linksys. Tutaj GFI udostępnia listę wspieranych urządzeń.

Wsparcie dla Fedora: LanGuard automatyzuje zarządzanie łatkami dla systemu operacyjnego Fedora, a co za tym idzie pozwala na centralne zarządzanie aktualizacjami całej sieci, w tym komputerów Windows, Linux i OS X.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując z partnerem GFI – Sun Capital.

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calculator for females
28/02/2015 04:09

Bmi Calculator For Females

Bmi Chart For Men