Hello, it’s me – Kerio Control Box NG100, sesja zdjęciowa pierwszego egzemplarza w Polsce

Do artykułu Sławka odnośnie planowanych zmian w Kerio Control oraz artykułu Mariki, w którym w bardzo prosty sposób opisuje czym jest UTM dołączam sesję z wypakowania najnowszego modelu Kerio® (jeżeli nie masz skończonych 18 lat nie klikaj „czytaj dalej” ;))

Czas realizacji zamówienia – 3 dni robocze.

Cena cennikowa Kerio Control Box NG100 – 544 Euro (netto) w tym jest zawarty już koszt transportu, licencja bez limitu użytkowników i dożywotnia. Roczna gwarancja, roczne wsparcie techniczne, aktualizacje do najnowszych wersji, AV oraz Web Filter.

Kerio Control Box NG100 dotarł do nas w pudełku o gabarytach zbliżonych do pudełek od butów. Wewnątrz kartonu wraz z zabezpieczeniem w postaci upakowanego powietrza z Azji zalazło się właściwe pudełko z urządzeniem oraz wydrukowana licencja przypisana do naszego modelu.

We właściwym kartonie z logo Kerio znajduje się instrukcja dla Kerio Control Box NG100, dwa przewody do zasilacza (dla gniazdek swojskich oraz tych „innych”), zasilacz i nasz mały bohater w postaci masywnego, metalowego urządzenia o wymiarach 124.26 mm x 19.4 mm x 119.66 mm.

Box sprawia wrażanie bardzo solidnego, waga tego małego appliance to około 0,5 kg.

Z przodu urządzenia znajdziemy przycisk „power”, i po jednym złączu USB, HDMI, 1GB Ethernet oraz wejście dla przewodu zasilacza 36W.

Z tyłu urządzenia znajdziemy dwa dodatkowe złącza 1GB Ethernet oraz jedno USB.

Obudowa urządzenia jest w całości wykonana z metalu, dzięki czemu pełni funkcję radiatora.

Wewnątrz znajduje się procesor Intel Bay Trail E3825 1.33 GHz (Dual Core), dysk miniMSATA o pojemności 32 GB, pamięć RAM 4GB SODIMM DDR-1600 (Transcend),

Szybka fotorelacja z wypakowania pierwszego Kerio Control Box NG100, który trafił do Polski.

Całość produktu plus świadomość o możliwościach aplikacji Kerio Control (także w wersji PL) robi bardzo dobre wrażenie.

Przypominamy o programie Kerio Hardware Evaluation Program, który umożliwia bezpłatne testowanie UTM przed jego zakupem. Zapraszamy.