Kerio Control BOX-y NG 100, 300, 500 – UTM w niskiej cenie, bez limitów i po polsku

kerioboxy Wraz z początkiem Nowego Roku 2016 Kerio® uzupełniło swoją ofertę o dodatkowe UTM-y.

W chwili obecnej mamy trzy modele urządzeń NG 100, NG 300, NG 500. Co charakteryzuje nową ofertę oprócz niskiej ceny?

– Modele NG 100, NG 300 i NG 500 są dostępne z licencją bez limitu użytkowników, licencja kupowana dla urządzenia jest bezterminowa z możliwością przedłużenia SWM dla wsparcia technicznego, update do nowszej wersji oraz dla modułów AV i WebFilter.

– Dla wszystkich UTM-ów Kerio Control funkcjonuje program „try and buy” – partnerzy mogą zamawiać dla klientów urządzenia do bezpłatnych testów do 30 dni. W tym czasie klient może testować rozwiązanie. Jeżeli urządzenie przejedzie testy klient może zatrzymać je u siebie po opłaceniu faktury. Jeżeli z jakichś względów maszyna nie spełni oczekiwań klienta, urządzenie można zwrócić do producenta płacąc jedynie za wysyłkę.

– Istnieje program upgrade box dla klientów posiadających licencje Kerio Control lub starsze urządzenie Kerio Control BOX. Urządzenie można wymienić w niższej kwocie zakupu na nowy model zachowując jednocześnie stare urządzenie wraz z licencją (np. na backup). Wycenę przygotowują partnerzy i dystrybutor Kerio. Dodatkowo, producent wraz z dystrybutorem Kerio w Polsce zdecydował się na przygotowanie bardzo atrakcyjnej oferty dla obecnych użytkowników Kerio Control. Obecni użytkownicy Kerio Control (zarówno w wersji software’owej jak i hardware’owej) mogą zamówić Kerio Control Box z nowej serii w specjalnej, bardzo atrakcyjnej cenie.

– Istnieje program competitive upgrade dla klientów rezygnujących z dotychczasowego rozwiązania typu UTM na rzecz Kerio Control BOX. Podobnie jak wyżej, szczegóły u naszych partnerów partnerów Kerio.

– Konsola administracyjna dostępna jest także w języku polskim, wsparcie techniczne prowadzone przez dystrybutora Kerio.

Na koniec warto jeszcze dodać że Kerio Control Box dostępny jest także w licencjonowaniu klasycznym dla virtual appliance gdzie użytkowników liczymy co 5 stanowisk, a jeden użytkownik może mieć przypisanych do siebie do 5 adresów IP.

Wkrótce na blogu pojawi się test virtual UTM zainstalowany na NAS Qnap TS-253A.

Masz dodatkowe pytania, zapraszamy.