Oferta na miarę czasów – MSP w Twojej firmie w rozliczeniach miesięcznych

MSP_SOPHOS_mobilne-biuro

Rok 2020 powoli odchodzi do historii. Większość z nas nie będzie go dobrze wspominało ze względu na pandemię COVID-19.

Wiele branż, w tym nasi Klienci, stoczyło heroiczny bój o utrzymanie się na rynku.

Branża lotnicza, gastronomiczna, turystyczna, hotele, restauracje – to tylko kilka obszarów gospodarki, w których sytuacja wygląda naprawdę ciężko.

Sun Capital jako firma specjalizująca się w dostarczaniu oraz wsparciu dla rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji, starała i nadal stara się, wspierać naszych Klientów w dostępie do wysokiej jakości produktów i usług.

Obserwując niepewną sytuację wielu przedsiębiorstw i wychodząc im z pomocą, zdecydowaliśmy, że uruchomimy szeroki dostęp do usług i produktów opartych na licencjonowaniu oferowanych przez nas produktów w rozliczeniach miesięcznych.

Co jest wyjątkowego w  rozwiązaniach licencjonowanych i rozliczanych w ramach modelu MSP (Managed Service Provider)?

Elastyczność – Klienci, którzy mają często zmieniającą się ilość użytkowników, komputerów, telefonów mogą wybierać ochronę dla konkretnej ilości kont w danym miesiącu.

Koszty rozłożone w czasie – działają jak leasing samochodowy. Nie musimy płacić z góry za całą paczkę licencji, tylko za konkretny miesiąc. Jest to ważne w tak niepewnych czasach jak obecnie.

Wsparcie techniczne i raportowanie w miesięcznych interwałach – W ramach oferowanych przez nas usług klient ma stały kontakt z naszą kadrą, która na bieżąco pomaga w konfigurowaniu i zarządzaniu wybranymi usługami. Administrator ma także dostęp do miesięcznych raportów, które mogą mu posłużyć przy rozliczaniu jego pracy.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, kontaktu i negocjacji warunków współpracy w ramach oferowanych rozwiązań: https://mobilne-biuro.com/

sophos_msp_antyransomware_mobilne-biuro