Nowy Sophos SafeGuard Enterprise 6.1 – webinarium w języku polskim

SGN 6.1 PLWraz z firmą Sophos zapraszamy na webinarium poświęcone nowej wersji oprogramowania do szyfrowania SafeGuard Enterprise 6.1. Najnowsza edycja produktu oferuje sprawdzone i znane od wielu lat profesjonalne szyfrowanie danych znajdujących się na: komputerach stacjonarnych czy laptopach, w folderach lokalnych i sieciowych, na przenośnych nośnikach pamięci, w tym kartach pamięci czy płytach DVD oraz danych wysyłanych do serwisów chmurowych.

W trakcie webinarium zaprezentowane zostaną nowe funkcjonalności najnowszej wersji produktu oraz strategia firmy Sophos, dotyczącą ochrony danych.

Podczas sesji przedstawimy szczegółowo m.in.:

OKRozszerzone wsparcie platform:

  • Szyfrowanie dla Mac’ów – pełne szyfrowanie dysków i folderów na urządzeniach przenośnych, folderach i w chmurze
  • Wsparcie dla Windows 8 dla wszystkich modułów SafeGuard

OKUlepszona łatwość obsługi

  • Tworzenie kluczy szyfrujących w postaci całych „keyring” bez konieczności przelogowywania
  • Uproszczenia w konsoli zarządzającej – Management Center

OKPredefiniowane wsparcie dodatkowych dostawców serwisów „chmurowych” oraz wsparcie dla SkyDrive dla smartfonów w aplikacji „Mobile Encryption”.

Webinarium dostarczy Państwu praktycznych informacji na temat szyfrowania danych, a prezentacja konsoli umożliwi szczegółowe zapoznanie się z produktem.

terminarzczwartek, 13 lutego 2014 | godz. 11:00 – 12:00

Rejestracja

Przypominamy, że osoby, które zarejestrują się, a nie będą mogły wziąć udziału w sesji online w wyznaczonym terminie, otrzymają link do nagrania.

4 Komentarzy. Zostaw nowy