Pancernik 2023 czyli relacja z International IT Expo 2023

Pancernik 2023 czyli relacja z International IT Expo 2023

Wczoraj, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, mieliśmy okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży IT w Polsce – International IT Expo, znane również jako Pancernik. Tegoroczna edycja zgromadziła około 100 wystawców i przyciągnęła uwagę około tysiąca zarejestrowanych uczestników. Nasze stoisko było nie tylko przestrzenią w której odbywały się szkolenia, ale także miejscem fascynujących dyskusji i prezentacji.

Pancernik 2023

Nasza firma zaprezentowała szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa – Company (Un)hacked, które wywołało duże zainteresowanie przechodzących w pobliżu osób. Uczestnicy wydarzenia bez względu na wiek oraz wykonywaną na co dzień profesję zapragnęli spojrzeć na świat oczami hakera. Szereg rozmów oraz spotkań, które odbyliśmy przyniosła nam nie tylko niezwykłą dawkę motywacji do dalszej pracy ale również pozytywnego feedbacku co do dotychczas wykonanych działań.

Szkolenie Company Unhacked

Prelekcje, które stanowiły istotny element wydarzenia, były transmitowane na żywo na youtube na kanale youtube Pancernika. Jedną z nich poprowadził prezes naszej firmy Krzysztof Konieczny, który opowiadał o tym, w jaki sposób nasza aplikacja łączy cyberbezpieczeństwo z technologią VR, a także co sprawia, że tego rodzaju technologia zdobywa przewagę nad tradycyjnymi metodami szkolenia. Krzysiek przedstawił szczegółowo jakie zagadnienia poruszamy w naszym szkoleniu oraz jakie dodatkowe korzyści kryją się w naszej ofercie.

IceWarp i Sun Capital

 

 

Dziękujemy organizatorom imprezy oraz wszystkim uczestnikom.