Początek współpracy z producentem Avast

Z początkiem sierpnia firma Sun Capital stała się jednym z partnerów producenta Avast, jednego z kluczowych dostawców rozwiązań antywirusowych na całym świecie. Czeskie przedsiębiorstwo od niespełna kilku dekad zapewnia użytkownikom osobistym oprogramowanie do ochrony urządzeń osobistych, takich jak: komputery, laptopy czy urządzenia mobilne. Stale rozwijany program cechuje się wysoką skutecznością wykrywania wirusów i zwalczania ich.

Do floty produktów przez nas sprzedawanych z zakresu bezpieczeństwa sieci dołączają:

Zamówić je można bezpośrednio poprzez nasz sklep internetowy Mobilne Biuro w którym widnieje cała oferta. Produkty Avast zakupić można dla konkretnej liczby użytkowników na okres trwania subskrypcji na rok, dwa lata bądź trzy lata. Ceny dla każdego rozwiązania różnią się w oparciu o ilość kont mających zostać objętych ochroną oraz okresu trwania licencji.

Produkty

Avast Essential Business Security to produkt, który oferuje podstawową funkcjonalność z zakresu wszystkich trzech pakietów modelu Business Security. Opiera się przede wszystkim na monitorowaniu pracy programów w czasie rzeczywistym. Ponadto sprawdza operacje wykonywane w pamięci RAM i na dysku komputera a w razie konieczności blokuje uruchomienie lub zapisanie szkodliwego kodu. Podstawowy model biznesowy ma wbudowaną zaporę ogniową, która sprawdza czy dany program ma zezwolenie na konkretną komunikację. W przypadku współdzielonego portu przez wiele programów można go globalnie lub indywidualnie zamknąć lub otworzyć. Sama komunikacja jest również sprawdzana czy nie zawiera szkodliwego kodu lub niezaufanych stron WWW. Występuje w wariancie z konsolą centralnego zarządzania na serwerze Avasta oraz bez niej.

Avast Premium Business Security jest rozszerzoną wersją produktu Essential, wzbogaconą dodatkowo o moduł dotyczący ochrony prywatności na systemy operacyjne Windows. Model Premium zawiera wszystkie funkcje Essentiala. Dodatkowo umożliwia kontrolę portów USB aby wybrane urządzenia pamięci masowych mogły być używane na danym komputerze lub były blokowane. Ponadto zawiera Secureline VPN, który ukrywa obecność w sieci przekierowując połączenie przez wybrany serwer Avasta.

Avast Ultimate Business Security to rozszerzona wersja produktu Premium, co oznacza, że zawiera wszystkie jego funkcje jak i Essentiala. Ultimate wzbogacony jest o moduł do zarządzania aktualizacjami na systemy operacyjne Windows. Patch Management sprawdza stanowiska pod kątem brakujących aktualizacji do programów i systemu instalując je według harmonogramu.

Avast Patch Management to produkt, który występuje wyłącznie z konsolą Cloud. Nie wymaga obecności modeli Business Security: Essential / Premium / Ultimate. Rozwiązanie to sprawdza stacje końcowe pod kątem brakujących aktualizacji do programów i systemu instalując je według harmonogramu.

Oferta

W naszej ofercie uwzględniamy specjalny cennik dla jednostek edukacyjnych, samorządowych oraz organizacji non-profit:

  • Jednostka edukacyjna: rabat 50%
  • Jednostka samorządowa: rabat 30%*
  • Organizacja non-profit: rabat 30%

*jednostki lecznicze są podciągnięte pod jednostki samorządowe

W przypadku aktualizacji licencji dla klienta nie branżowego obowiązuje rabat 20%. Rabat za aktualizację nie łączy się z rabatem branżowym.

Klientów zainteresowanych zakupem produktu zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji.