Śniadanie technologiczne Wrocław – Nakivo / QNAP / SunCapital

Naszych obecnych i przyszłych klientów serdecznie zapraszamy do rejestracji na śniadanie technologiczne firmy Sun Capital sp. z o.o. i Konsorcjum FEN.

30 października w hotelu IBIS STYLES Wrocław Centrum odbędzie się śniadanie technologiczne. Partnerami naszego wydarzenia będą QNAP, jeden z największych producentów urządzeń NAS i profesjonalnych macierzy opartych na systemie plików ZFS, skalowalnych do ponad 1 PB danych i optymalizowanych pod kątem pamięci AllFlash oraz Nakivo producent oprogramowania dedykowanego do backupu i replikacji w środowiskach wirtualnych Vmware, Hyper-V oraz środowisk chmurowych jak AWS.

sqfk-r2-header-imgW trakcie naszego spotkania zapoznamy naszych gości z technologiami pozwalającymi optymalnie wykorzystać hybrydowe zasoby dyskowe złożone z tradycyjnych dysków twardych i dysków SSD, opowiemy jakie korzyści niesie deduplikacja, jak szybko można odtworzyć maszynę wirtualną lub jej wybrane zasoby np. bazę SQL i jak mógłby wyglądać scenariusz Site Recovery dla środowiska wirtualnego wraz z cyklicznymi testami czasów odtwarzania i możliwością produkcyjnego wywołania procedury jednym przyciskiem bez stresu dla administratora.

Spotkanie dedykowane jest dla administratorów IT: firm, urzędów, uczelni i jest bezpłatne. Wczesna godzina spotkania obliguje nas, organizatorów do zapewnienia nie tylko ciekawej i merytorycznej wiedzy ale także smacznego i pożywnego śniadania.

 

Agenda

9:00 Przywitanie uczestników i wspólny poczęstunek
9:30 Przyczyny utraty danych i jak się przed nimi zabezpieczyć przy wykorzystaniu rozwiązań QNAP.
10:30 Przerwa kawowa
10:45 Jak zapewnić ochronę dla środowiska wirtualnego i jednocześnie ograniczyć koszty operacyjne – NAKIVO
11:45 Przerwa kawowa
12:00 System i macierze zorientowane na wysoką dostępność, wydajność i ochronę danych czyli QNAP Enterprise Storage.
12:30 Sesja Q&A.
13:00 Zakończenie spotkania i konkurs z nagrodami

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie

FORMULARZ REJESTRACJI