Sophos sprawdzi Twoją gotowość na nowe przepisy unijne dotyczące ochrony danych

sophos-compliance-check

Czy wiesz już o wchodzących niedługo w życie nowych regulacjach, dotyczących bezpieczeństwa danych? Czy jesteś gotowy stawić czoła nowym problemom i wymaganiom? Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, co jeszcze powinieneś zrobić, aby w pełni przygotować się na nadchodzące zmiany.

Unia Europejska wprowadza nowe regulacje dotyczące ochrony danych. Zaproponowane zmiany spowodują konieczność zastosowania w firmach i organizacjach „właściwych środków” ochrony danych osobowych. Kary za brak właściwej ochrony mogą wynieść do 100 mln Euro lub 5% rocznego obrotu firmy.

Czy Twoja firma posiada niezbędne środki ochrony danych? Przekonaj się, korzystając z 60-sekundowego testu zgodności Sophos.

W ciągu jednej minuty ankieta Sophos pomoże zlokalizować obszary potencjalnego braku zgodności oraz dostarczy praktycznych wskazówek jak podnieść poziom ochrony, jednocześnie minimalizujący ryzyko nałożenia kary.

Przejdź do testu zgodności Sophos >>

Jeśli interesuje Cię tematyka ochrony danych, szukasz informacji na temat szyfrowania czy zapobiegania wyciekowi (DLP), zapraszamy do kontaktu z platynowym partnerem Sophos w Polsce, firmą Sun Capital sp. z o.o. Wypełnij formularz kontaktowy, w treści wiadomości wpisując Blog – Ochrona danych.

1 Komentarz. Zostaw nowy